نواک جوکوویچ شد ‘ذهنی خالی’ در آغاز COVID-19 shutdown

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

موناکو, مارس 30 (IANS) تنیس جهان شماره 1 نواک جوکوویچ گفت که او “ذهنی خالی” و “اشتباه” در آغاز مداوم یخ از تنیس تقویم با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. این ورزش شده است در توقف کامل برای بیش از یک ماه با توجه به شیوع همه گیر.

“در ابتدا من ذهنی کمی خالی و اشتباه چون (زمان) روشن نیست. من صحبت با من و تیم من سعی کردم برای آموزش هر روز حتی اگر من دنبال تهیه صرفا” جوکوویچ گفت: Sky Sports Italia.

جوکوویچ گفت که مهم است که برای بازیکنان تنیس برای دریافت برخی از وضوح در زمانی که این فصل می تواند از سر گرفت.

“رسما آن را (راه اندازی مجدد) است 13th July اما WTA در کانادا (راجرز کاپ) در حال حاضر لغو شده و اگر چه نه مردان رویداد” جوکوویچ گفت.

“ما نیاز به ببینید که چگونه این وضعیت در ایالات متحده می رود چرا که ما در حال انتظار برای رفتن وجود دارد در ماه اوت است.

“وجود دارد احتمال این که آنها لغو تمام حوادث در امریکا و که ما بازگشت به زمین تنیس در پاییز, شاید ما می تواند به رم در دو-سه ماه… بیایید امیدواریم که ما می تواند به عقب بر گردیم به بازی.”

Djkovic برد احیای در فرم پس از یک رکود در اواخر سال 2017 و بیشتر از سال 2018 است. او مجموعه ای به دفاع از خود عنوان ویمبلدون در این سال قبل از دادگاه چمن گرند اسلم لغو شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>