نواک جوکوویچ تست مثبت برای Covid-19

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ آخرین بازیکن تنیس برای تست مثبت برای Covid-19. این خبر تایید شد از طریق یک بیانیه که گفت که صربی – است که بدون علامت بود و تست شده همراه با تمام اعضای خانواده خود را با او در بلگراد و زادار. او به تازگی در یک تنیس نمایشگاه سری او سازماندهی در صربستان و کرواسی.

“لحظه ای که ما وارد بلگراد ما رفت و به آزمایش می شود. من نتیجه مثبت است فقط به عنوان Jelena را در حالی که نتایج حاصل از فرزندان ما منفی” جوکوویچ در بیانیه ای گفت.

برتر صرب چهارمین بازیکن برای تست مثبت برای این ویروس پس از اولین بازی در بلگراد و سپس دوباره آخر هفته گذشته در زادار, کرواسی. همسر خود را نیز آزمایش مثبت است. بازیکنان دیگر که آزمایش مثبت هستند گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki.

همچنین بخوانید: این بدترین سناریوی ممکن: جوکوویچ برادر در Covid-19

“لحظه ای که ما وارد بلگراد ما رفت و به آزمایش می شود. من نتیجه مثبت است فقط به عنوان Jelena را در حالی که نتایج حاصل از فرزندان ما منفی” جوکوویچ در بیانیه ای گفت.

جوکوویچ مورد انتقاد قرار گرفته برای برگزاری این مسابقات و در آوردن بازیکنان از کشورهای دیگر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Viktor Troicki روز سه شنبه گفت که او و همسر باردار خود را هر دو تشخیص داده شده است با ویروس در حالی که گریگور دیمیترو سه بار گرند اسلم کسیکه از بلغارستان گفت: او آزمایش مثبت است. برنا Coric بازی دیمیترو در روز شنبه در زدر و گفت: او نیز آزمایش مثبت است.

وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله اقدامات مشاهده شده در این مسابقات در هر دو کشور است.

“همه چیز ما بود در ماه گذشته ما با یک دل پاک و نیت صادقانه” جوکوویچ گفت. “ما مسابقات به منظور متحد کردن و به اشتراک گذاشتن یک پیام همبستگی و محبت در سراسر منطقه است.”

جوکوویچ که قبلا گفته او در برابر گرفتن یک واکسن برای ویروس حتی اگر آن اجباری شد به, سفر, شد, صورت, پشت, Adria, تور یک سری از نمایشگاه رویدادهای آغاز شده است که در پایتخت صربستان و سپس با انتقال به زادار.

او در سمت چپ کرواسی پس از نهایی لغو شد و مورد آزمایش قرار گرفت در بلگراد.

با وجود تست مثبت او در دفاع از این نمایشگاه سری.

“این بود تمام دنیا را با یک بشردوستانه ایده برای هدایت همه بودجه مطرح شده و نسبت به مردم نیازمند و آن را گرم قلب من را ببینید که چگونه همه به شدت به این پاسخ” جوکوویچ گفت. “ما سازمان یافته این مسابقات در لحظه ای که ویروس ضعیف شده و اعتقاد داشتند که شرایط را برای میزبانی این سفر ملاقات شده است.

“متاسفانه این ویروس هنوز وجود دارد و این یک واقعیت جدید است که ما هنوز در حال یادگیری به مقابله و با زندگی است.”

جوکوویچ گفت: او باقی خواهد ماند و در انزوا به مدت 14 روز و همچنین عذرخواهی به هر کسی که آلوده شد به عنوان یک نتیجه از این سری است.

(با ورودی از آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>