نواک جوکوویچ طول می کشد تا موری ‘100-شلیک’ چالش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به عنوان ورزشکاران مجبور به ماندن در خانه با توجه به شیوع کروناویروس, تنیس, ستاره شده اند در آینده با چالش های هیجان انگیز برای نگه داشتن خود را درگیر و ارائه سرگرمی به طرفداران.

به تازگی سابق جهان شماره 1 اندی موری به چالش کشیده همکار خود بازیکنان و طرفداران به آمار 100 بارند به جلو و عقب با یک شریک در محدوده خانه خود و یا حیاط در حالی که ماندن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“یک چالش برای همه بازیکنان تنیس و طرفداران… 100-شلیک به چالش بکشد. وجود دارد هیچ مجادله در طول فیلمبرداری این فیلم اگر چه من فکر می کنم این آخرین شلیک به هدف در سر من… من نمی تواند تنها یکی است که می خواهد برای دیدن Rog و Elina برخورد چند توپ با هم… ایم” موری در روز پنج شنبه.

و در حال حاضر جهان کنونی No. 1 نواک جوکوویچ و همسرش, Jelena باید به تماس پاسخ داده. “Idemooo 100-شلیک چالش بیش از حد آسان برای Jelena. هاها bravoo. با تشکر برای لذت نامزدی کیم و اندی موری! نگه داشتن چالش های آینده!!!” جوکوویچ توییتی همراه تصویری از او را به در نظر گرفتن این چالش است.

بخوانید | Liverpool legend کنی دالگلیش تست مثبت برای coronavirus

موری برادر سابق دونفره جهان شماره 1 جیمی موری نیز نمی تواند عبور کند تا فرصت و زمان را به چالش بکشد.

“ما به شما ضرب و شتم در انحصار ما هرگز به ضرب و شتم شما در تنیس” موری گفت.

هفته گذشته Swiss Maestro راجر فدرر تا به حال شده یک ویدیو از خود volleying در حالی که کوبیدن توپ بر روی دیوار. او همچنین خواست طرفداران و افراد مشهور از جمله امثال Virat Kohli, جوکوویچ رافائل نادال و غیره را به چالش.

جانباز هندی بازیکن تنیس Leander Paes رفت و یک قدم جلوتر آمد و با ‘ماهی تابه’ چالش است که سابق خود را دو برابر’ شریک Mahesh Bhupathi نیز صورت گرفت.

ATP و WTA تورهای شده اند به حالت تعلیق از اوایل ماه گذشته و برنامه ریزی برای بازگشت تا ژوئیه 13. در مسابقات قهرمانی ویمبلدون برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم لغو شده است در حالی که فرانسه باز شده است به تعویق افتاد. – سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>