نواک جوکوویچ باید احساس مسئولیت پس از COVID مثبت می گوید Evans

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهان شماره یک نواک جوکوویچ باید با قرار دادن دست خود را و قبول مسئولیت پس از گریگور دیمیترو و برنا Coric آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که شرکت در آدریا تور نمایشگاه مسابقات بریتن دن ایوانز گفت: در روز دوشنبه. این مسابقات که نیز تا به حال اسامی بالا مانند Dominic Thiem و الکساندر Zverev برگزار شد در بلگراد و زدر و بازیکنان نیز در تصویر بازی بسکتبال و رقص با هم بدون زیر اجتماعی فاصله پروتکل های.

“من فکر نمی کنم او باید با داشتن یک بازیکن در پارتی و رقص در سراسر هر یک از دیگر” ایوانز به خبرنگاران گفت: پیش از جیمی موری پشت-بسته-درب های نبرد استرالیایی’ مسابقات آغاز می شود که در روز سه شنبه.

“دو بسیار خوب بازیکنان تنیس را آزمایش مثبت است. او باید احساس مسئولیت در رویداد خود را و چگونه آن را بیرون واقعا.

“این بسیار مایه تاسف است که گریگور است و Coric است اما شما آن را به عقب نوار است تعجب ؟ من فکر می کنم این سوال همه ما باید بپرسید.”

جوکوویچ خود coronavirus نتایج آزمون اعلام خواهد شد در 1745 CET/1545 GMT روز سه شنبه پس از آن او خواهد شد آدرس عمومی در صربستان به گزارش رسانه ها در روز دوشنبه به نقل از روابط خود را با تیم.

ATP و WTA تورهای متوقف شد در ماه مارس با توجه به همه گیر در حال تنظیم رزومه کاری در ماه اوت با ایالات متحده باز و باز فرانسوی آغاز on Aug. 31 و هفت. 27 بود.

“من فکر می کنم ما قطعا می تواند از آن یاد و امیدوارم که رویداد را ندارد به دور از ایالات متحده باز” ایوانز اضافه شده از آدریا تور نمایشگاه مسابقات است.

“من امیدوارم که هیچ دوم حدس زدن در ایالات متحده باز در حال حاضر به دلیل برخی از وقایع ناگوار.”

موری گفت: کانون در حال حاضر خواهد شد در این مسابقات در لندن اما آنها با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی برای اطمینان از هیچ کس قراردادهای ویروس.

“همه بچه ها رو آزمایش این بود که اجباری برای همه رقابت در این رویداد” موری گفت.

“اگر کسی به سقوط بیمار در طول هفته و سپس آنها را به وضوح افت, اما پس از آن همه خواهد بود اساسا گرفتن آزمایش روزانه از آن نقطه به پایان مسابقات.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>