اگر تنیس مردان بود و در یک خانواده پس نواک جوکوویچ نمی خواهد احساس خارج از محل در سر میز شام. برای صرب فراخوانی عکس در تنیس جهان در لحظه درخواست بیشتر سران سه بزرگ باشگاه—راجر فدرر و رافائل نادال—به استراحت در laurels خود را اگر آنها مایل به حفظ سلطنت خود را.

آماری و همچنین به طرز ماهرانه ای جدید در جهان شماره 1 ثبت هشتم استرالیا, پیروزی تضمین کرده است که این ورزش را ابدی بز (بزرگترین تمام وقت) بحث است و نه محدود به یک دو راهی مسابقه.

اول, شماره. جوکوویچ کردم دست خود را در گرند اسلم شماره 17 روز یکشنبه فقط دو تا خجالتی نادال شمارش 19 و سه خاموش رهبر بسته فدرر (20). در 32 سال, جوکوویچ, جوانترین از سه — نادال 33 و فدرر 38. پس از آغاز تا سال 2017 هر سال چهار گرند اسلم عنوان به اشتراک گذاشته شده توسط این سه آقایان اما حفاری های عمیق تر و شما را پیدا کنید که در حالی که نادال و فدرر نمی کند کردن فقط رتبهدهی نشده است, جوکوویچ ramping تا یک زن و شوهر از چرخ دنده ها.

از این گذشته 13 گرند اسلم که سه نفر موفق به کسب جوکوویچ موفق به کسب پنج با نادال در نظر گرفتن پنج و فدرر سه. اما صرب پنج پیروزی از قبلی هفت رشته های تهدید آمیز اجرا از فرم پس از 2018 ویمبلدون است که دیده می شود فقط نادال به اشتراک گذاری این گرند اسلم مرحله با او.

منع استعمال مشروبات الکلی

جوکوویچ می گوید که او نمی نوشیدن الکل در عین حال او شروع به سن مانند شراب خوب است. صرب آخرین پنج گراند اسلم آمده اند پس از تبدیل 30 ساخت آن مشترک بیشترین تعداد گرند اسلم عنوان تک موفق به کسب شده توسط هر بازیکن پس از 30 در کنار نادال (فدرر نشسته سوم با چهارم).

اما بیش از آماری برتری جوکوویچ است که نشان دهد که رئیس در دادگاه که در آن هر دو فدرر و نادال تلاش کرده اند برای پیدا کردن راه هایی برای اعمال ترمز در صربی نیروی عظیم منهدم کننده.

نگاهی به نمونه های اخیر از خود استرالیا در مرحله نیمه نهایی برابر فدرر. سوئیس نه در 100 درصد از لحاظ جسمی آمد نوسانی با طرز فکر برای رفتن شکست در برابر یک بازیکن است که باعث می شود شما در کسب هر نقطه. فدرر مسابقه به یک 5-2 منجر شود اما هنگامی که یک مشخصه متزلزل جوکوویچ جمع آوری شده خود را از اوایل یورش فدرر هرگز در مسابقه صرب بسته بندی تا پیروزی 7-6(1), 6-4, 6-3.

جوکوویچ شده است چندساله خار برای خود نامی از همکاران با بهره گیری از برتر سر-به-سر ضبط در برابر فدرر (27-23) و همچنین نادال (29-26). اما در طول چند سال گذشته هر دو این جوکوویچ رقابت تبدیل شده اند به شدت یک طرفه. این را در نظر بگیرید: پس از شروع 2015 فصل همه جوکوویچ پیروزی برابر نادال آمده اند در مجموعه های مستقیم به جز 2018 ویمبلدون در مرحله نیمه نهایی که رفت به پنج مجموعه. در این دوره دو یکدیگر بازی کرده اند 13 بار با جوکوویچ برنده 10 از کسانی که برخورد.

شماره خود را با فدرر در امتداد خطوط مشابه با جوکوویچ برنده 10 از 14 جنگ بین دو پس از 2015. سوئیس در آخرین گرند اسلم پیروزی بر جوکوویچ آمد راه برگشت در سال 2012 ویمبلدون, گرچه فدرر آمد agonisingly نزدیک به پایان صبر کنید در همان رویداد سال گذشته است.

اما دیگر از این کشمکش عجیب و غریب آن را تا حد زیادی شده است یک راه ترافیک برای جوکوویچ در برابر دو سنگین وزن از ورزش است.

“او (جوکوویچ) بوده است و بهترین بازیکن در جهان در چند سال گذشته,” نادال گفت: در طول ATP جام حذفی ماه گذشته.

“پس از بازی در برابر بهترین بازیکن همیشه دشوار است.”

و آن را نمی خواهید برای دریافت هر گونه آسان تر هم نیست. با وجود داشتن یک نزدیکی کامل و همه جانبه بازی جوکوویچ به طور مداوم دادن مهارت های خود را یک نیشگون گرفتن و کشیدن مانند او با دوم خود را در خدمت این استرالیا باز می شود. آن را سریعتر meaner و بیشتر تهدید می کند.

“آنچه من می توانم هنوز هم بهبود بخشد ؟ وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در زمین تنیس است که من هنوز هم می تواند بهبود بخشد. که مرا به هیجان می آورد و انگیزه من برای رفتن روز با تعهدات من با من جلسات تمرین زیرا همیشه چیزی وجود دارد که به کار همیشه وجود دارد بسیاری از غنائم را به نفع خود” جوکوویچ گفت: پس از برنده شدن خود را هشتم استرالیا عنوان باز.

بر خلاف نادال, جوکوویچ نه خجالتی بیان کرد که او با هدف آسمان با هدف کیسه ترین گرند اسلم عنوان در تاریخ هدف برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن تنیس در جهان است. رفتن اخیر خود اجرا از تسلط چند شرط می بندم در برابر آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de