نواک جوکوویچ اهدا 1 میلیون یورو برای کمک به صربستان مبارزه با کروناویروس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تنیس جهان شماره یک نواک جوکوویچ روز جمعه گفت او اهدا یک میلیون یورو (1.1 میلیون دلار) برای کمک به مادری خود صربستان خرید ماسک و تجهیزات دیگر برای مبارزه با کروناویروس.

این بازیکن صحبت شد در یک ویدئو کنفرانس از جنوب شهرستان اسپانیایی از ماربلا, جایی که او و خانواده اش در حال حاضر hunkering پایین زیر در سراسر کشور مستند سفارشات.

“ما کمک مالی برای خرید صرفه جویی در زندگی ماسک و دیگر تجهیزات بهداشتی” گفت: ستاره تنیس.

به طور معمول بر اساس در موناکو خانواده اقامت در اسپانیا است که “خالص تصادف” با توجه به سخنگوی خود را.

32 ساله گفت: او در نگه داشتن “روحیه مثبت” و با بهره گیری از خانواده زمان با فصل تنیس پرتاب به هرج و مرج با این بیماری همه گیر.

مردان ATP و WTA تورهای شده است به حالت تعلیق تا ژوئن 7, با باز فرانسوی به تعویق افتاد و ویمبلدون رو به تعویق افتادن احتمالی و یا حتی لغو.

“من به یاد داشته باشید صرف زمان زیادی را با خانواده ام پس از من شد پدر” اضافه شده جوکوویچ که کاهش یافته است به بحث در مورد تنیس مسائل و به خبرنگاران گفت: او در عبور زمان با خواندن کتاب “تاریخ صرب”.

او همچنین گفت که او در نظر دارد برای شروع “ارسال تمرینات فیزیکی من در آپارتمان ما در شبکه های اجتماعی”.

جوکوویچ تشکر چین برای ارسال چندین محموله از تجهیزات پزشکی و پزشکان صربستان به جایی که آنها در حال حاضر کمک به راهنمای بلگراد را COVID-19 استراتژی است.

هفت نفر کشته و بیش از 450 شناخته می شوند آلوده به بیماری تنفسی در میان صربستان هفت میلیون جمعیت به گفته مقامات.

“من از چین از ته قلب از طرف خودم و تمام ملت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>