“هیچ چیز شخصی’ – پاری سن ژرمن مربی Tuchel پخش کردن تف با Kylian Mbappe

Paris Saint-Germain مربی توماس Tuchel روز دوشنبه اقدام به بازی کردن اطراف زمین فوتبال تف با Kylian Mbappe که تحت الشعاع این بارسلونا در آخر هفته بزرگ پیروزی مونپلیه.

“وجود دارد هیچ چیز شخصی بین او و من. این چیزها اتفاق می افتد گفت:” Tuchel پس از Mbappe واکنش نشان داد و با عصبانیت به عنوان جایگزین در اواسط نیمه دوم از پاری سن ژرمن را با پیروزی 5-0 در Parc des Princes با Mauro Icardi در نظر گرفتن محل خود.

“آن بین یک بازیکن که نمی خواهید برای آمدن و یک مربی که تا به حال دلایل خود را برای انجام چیزی که می خواستم به یک بازی به بازیکنان که سزاوار آن است.”

پس از چهار مسابقه Tuchel اعتراف کرد که واکنش Mbappe “به نظر نمی آید خوب است” و اشاره کرد که: “این فوتبال نیست, تنیس, و شما باید به احترام همه است.”

21 سال جهان که تا به حال به ثمر رساند 14 لیگ هدف از این فصل در پیروزی رد و بدل کلمات با Tuchel به عنوان او آمد و سپس با هجوم به صندلی خود را بر روی نیمکت پرتاب دور آموزش بالا در انزجار.

Tuchel گفت: موضوع مورد بحث دوباره در تمرین روز یکشنبه با بازیکن و با لئوناردو, باشگاه ورزشی مدیر.

“من در مورد آن صحبت کرد دیروز با لئو, البته, و با تیم ملی به عنوان ما به طور کلی انجام دهید. اما آنچه من گفتم باقی خواهد ماند در اتاق پانسمان” اضافه شده Tuchel صحبت قبل از پاری سن ژرمن بازگشت به لیگ اقدام روز سه شنبه دور به نانت.

بازگشت به حادثه او افزود: “ما تا به حال بازی پیچیده و آن را فرصتی برای خاموش پابلو (Sarabia) و Kylian قرار داده و مائورو و ‘Edi’ (دیالیزی) که مستحق دریافت چند دقیقه.

“من می دانم که سخت است قبول برای برخی از بازیکنان, اما این مسائل ورزشی است که آنها باید قادر به درک.”

– نیمار جشن تولد, ‘بهترین’ آماده سازی –

با PSG بازگشت به عمل در اواسط هفته و همچنین داشتن یک لیگ قهرمانان برخورد با بوروسیا دورتموند بلندی تا کنون نزدیک در افق Tuchel همچنین می تواند معاف شود برای اینکه کمتر تحت تاثیر قرار گرفته با نیمار آخرین خاموش-میدان antics.

برزیل — که sported مو صورتی-آیا در پیروزی برابر مونپلیه — سازماندهی اسراف جشن جلوتر از خود 28th تولد در یک کلوپ شبانه در پاریس در سایه برج ایفل در روز یکشنبه از جمله یک لباس سفید کد.

Tuchel اصرار داشت که در صورتی که نیمار دعوت تمام هم تیمی خود نمی خواهد نفوذ خود را در انتخاب تیم برای بازی روز سه شنبه سفر خود به صورت یک نانت طرف که نشسته نهم در جدول.

“من همیشه محافظت از بازیکنان من, و من واقعا دوست دارم تیم من. با این حزب قبول دارم که آن را کمی دشوار است برای محافظت از بازیکنان اما در این زمینه است که به سادگی سیاه یا سفید” او گفت:.

“آیا این بهترین راه برای آماده شدن برای یک بازی ؟ هیچ به وضوح نیست. آیا این بدترین چیز در جهان است ؟ هیچ.

“این شرم آور است چرا که ما به مردم این شانس را به صحبت می کنند به شدت از ما. ما نیاز به انطباق با این وضعیت اما من نمی خواهم به ترک یک بازیکن بر روی نیمکت و یا در خانه به دلیل رفتند و جشن گرفتند.”

پاری سن ژرمن که 12 امتیاز از مارسی در لیگ 1, اجلاس را دفاعی آسیب مشکلات فقط در حال حاضر هر چند با Marquinhos, Thiago Silva, خوان برنات و کالین Dagba همه از بازی روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر