‘هیچ چیز می تواند توقف امریکا’: وارن بافت می گوید ما می تواند مقاومت در برابر Covid-19

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سرمایه گذار وارن بافت میلیاردر در روز شنبه گفت: ایالات متحده ظرفیت به مقاومت در برابر بحران را فراهم می کند یک پوشش نقره ای آن را به عنوان مبارزه coronavirus حتی به عنوان او اذعان کرد که جهانی همه گیر می تواند به طور قابل توجهی آسیب اقتصاد و سرمایه گذاری خود را.

بیش از بیش از 4-1/2 ساعت در نشست سالانه Berkshire Hathaway Inc, بافت گفت: کنگلومرا گرفته است بسیاری از مراحل در پاسخ به این بیماری همه گیر از جمله ارائه پول نقد به مبارزه عامل واحد و پرتاب در مجموع در چند میلیارد دلار شرط بندی در خطوط هوایی ایالات متحده.

بافت همچنین گفت که او همچنان علاقه زیادی به ساخت یک خرید بزرگ است که او انجام داده است و نه پس از سال 2016 است اما نه حمایت مالی برای شرکت به عنوان او در طول بحران مالی 2008 و چون او را دیدم هیچ چیز به اندازه کافی جذاب حتی پس از اخیر بازار خرس.

89 ساله باز نشست در اوماها با 1 تا 3/4 ساعت از اظهارات برای تسکین اضطراب سرمایه گذاران ترغیب آنها به اقامت متعهد به سهام با وجود این سال بازار خرس حتی اگر همه گیر می شود و دوم باد در اواخر این سال است.

نشان دادن سخنان خود با ده ها تن از دشت سیاه-و-سفید اسلاید بافت به نام برخورد با این بیماری همه گیر “کاملا یک آزمایش” بود که یک “فوق العاده گسترده ای” محدوده ممکن است پیامدهای اقتصادی.

اما او گفت: آمریکایی ها باید استقامت و رونق از طریق این بحران به جنگ داخلی در 1860s پاندمی آنفلوانزا از یک قرن پیش و رکود بزرگ. آمریکا “سحر و جادو” غالب و قبل از انجام دوباره, او گفت:.

“هیچ چیز می تواند توقف امریکا هنگامی که شما به حق به آن” بافت گفت. “من شرط می بندم در امریکا بقیه زندگی من است.”

این جلسه برگزار شد و تقریبا برای اولین بار به دلیل همه گیر بدون سهامداران در حضور و جریان توسط یاهو مالی.

بافت و معاون رئیس گرگ آبل, 57, صرف حدود 2-1/2 ساعت پاسخگویی سهامداران سوالات مطرح شده توسط یک خبرنگار.

آبل است و روز به روز نظارت برکشایر غیر بیمه کسب و کار در نظر گرفته شده است توسط بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران نامزد برتر در نهایت موفق بافت به عنوان رئیس اجرایی است.

برکشایر خروجی شرکت های هواپیمایی

جلسه شروع شد و چند ساعت پس از برکشایر گزارش یک رکورد $49.75 میلیارد دلار در سه ماهه اول از دست دادن خالص منعکس تحقق نیافته و زیان سهام عادی منابع مانند بانک مرکزی آمریکا پارسیان و شرکت اپل در طول بحران در بازار.

در حالی که سه ماهه سود عملیاتی افزایش 6% چند کسب و کارهای بزرگتر از جمله BNSF راه آهن ارسال شده کاهش آسیب رساندن تاثیر منفی COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

بافت گفت: عامل درآمد را از طریق حداقل در این سال بود “بطور قابل توجهی کمتر” از آنها می شده اند تا به حال همه گیر رخ داده است.

برکشایر نقدی سهام به پایان رسید سه ماهه در یک رکورد $137.3 میلیارد, هر چند بافت گفت: “ما مایل به انجام کاری بسیار بزرگ” شاید 30 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار معامله.

اما آن را نمی توان در خطوط هوایی ایالات متحده پس از بافت تایید کرد که برکشایر در ماه آوریل فروش آن “کل معاملات” در چهار بزرگترین: American Airlines Group Inc Delta Air Lines, Inc, Southwest Airlines Co و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc.

بافت گفت که او “یک اشتباه” سرمایه گذاری در این بخش است که این بیماری همه گیر اتحادش را تغییر “بسیار عمده راه” با هیچ گسل از شرکت های هواپیمایی ترک محدود صعودی برای سرمایه گذاران است.

“این است که اساسا ما خاموش مسافرت هوایی در این کشور است.”

در این جلسه خالی از اطراف سه روز آخر هفته از ناهار خوری, خرید و دیگر جشن حوادث است که سالانه در قرعه کشی ده ها هزار نفر از مردم به اوماها برای چه بافت خواستار “وودستاک برای سرمایه داران است.”

آبل سهام مرحله

آبل ایستاده بود در دیرین معاون رئیس چارلی مونگر, 96, که به طور معمول می پیوندد بافت برای پاسخ به سوالات سهامداران.

بافت گفت مونگر در “خوب شکل” و “سلامت” و نگاه به جلو به حضور در برکشایر در سال 2021 نشست سالانه.

معاون رئیس Ajit Jain, 68 که نظارت برکشایر بیمه کسب و کار و همچنین به عنوان امکان پذیر است مدیر عامل نامزد بود نیز غایب از جلسه. آبل زندگی نزدیک به اوماها از مونگر و جین.

برکشایر گفت: هیئت مدیره می داند که می تواند تبدیل به مدیر عامل اگر بافت مرده و یا ناتوان شد.

بافت پسر ارشد هوارد به احتمال زیاد تبدیل به غیر اجرایی رئیس و مدیران نمونه کارها تاد شانه و تد Weschler می تواند موفق بافت به عنوان مدیر سرمایه گذاری رئیس.

هابیل گفت: سرمایه گذاران “من نمی بینیم فرهنگ برکشایر تغییر” پس از بافت و مونگر دیگر وجود دارد.

او همچنین گفت برکشایر بود به احتمال زیاد به گسترش نیروی کار خود را که بالغ بر 391,539 مردم در پایان سال و حتی برخی از کسب و کار باید furloughed کارکنان و قطع حقوق از همه گیری آغاز شد و می توانید شروع به توسل به اخراج.

برکشایر نمی تواند به تنهایی. در سراسر کشور برای رفع بیکاری باید از مارس 21 بالغ بر حدود 30.3 میلیون یا 18 درصد از نیروی کار یک سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

آبل با اینحال گفت که در پنج سال “ما اشتغال اعداد که به مراتب بزرگتر از آنها هستند.”

سهامداران نیز انتخاب شد Kenneth Chenault سابق اجرایی دیرین برکشایر برگزاری امریکن اکسپرس شرکت برکشایر مدیره, او اولین شرکت آمریکایی آفریقایی تبار مدیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>