‘نه نقطه قوت شما’: کنگره رهبر به BJP بیش از rajdharma اظهار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عقب و جلو بین BJP و کنگره بیش از حزب مخالف نیایش از rajdharma ادامه داد: در روز شنبه یک روز پس از اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد خواسته آن را به درون نگاه کنید.

راوی شانکار پراساد تا به حال دو جنگ جهاني در حزب بزرگ قدیمی در سه شنبه تلاش برای آموزش آن rajdharma یا وظیفه پس از کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی رهبری یک حزب هیئت ملاقات رئیس جمهور رام نات Kovind به دنبال خانه وزیر آمیت شاه استعفای برای “ادای وظیفه” در طول خشونت در شمال شرق دهلی است که ادعا 40 زندگی است.

حزب مخالف نیز خواسته Kovind به فشار مودی دولت به دنبال آن ‘rajdharma’.

Kapil Sibal توییتی در روز شنبه به اتحادیه اظهارات وزیر نفت در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“قانون وزیر به کنگره : “Please don’t preach ما Rajdharma” چگونه می توانیم آقای وزیر ؟ هنگامی که شما نمی گوش دادن به Vajpayeeji در گجرات چرا شما گوش دادن به ما !

گوش دادن و یادگیری و اطاعت Rajdharma یکی از دولت شما نقاط قوت ! (sic)” او هنوز توییتی.

ارشد کنگره رهبر با اشاره به نخست وزیر سابق اتل بیهاری واجپایی نظرات بیش از شورش جمعی در گجرات در سال 2002 زمانی که نارندرا نخست وزیر بود به اتهام غربی دولت است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو روز جمعه قانون وزیر پراساد ادعا کرد که خشونت یک نتیجه از “وسوسه” و تحریک آمیز اظهارات رهبران اپوزیسیون از جمله سونیا گاندی, پریانکا گاندی Vadra و راهول گاندی.

دفاع از خود را رهبر پراساد گفت: خانه وزیر آمیت شاه بود فعال از روز اول از خشونت به آن را متوقف کند.

در مورد اظهارات بحث برانگیز ساخته شده توسط BJP رهبران مانند Kapil Mishra و Pravesh Verma او گفت: نمیتوانیم تایید اظهارات خود را.

ضربه در سونیا گاندی گفت: “سونیا گاندی جی, please don’t preach آمریکا rajdharma’. رکورد خود را پر از نقض آن و تاب و چرخش به صورت ساده و ساده بانک رای سیاست است.”

“کنگره باید نگاه در چهره خود را در آینه ‘rajdharma’,” پراساد گفت.

بی جی پی و کنگره نیز معامله barbs در سال 2015 بیش از یک خارجی سابق سازمان اطلاعات مرکزی وحی که Vajpayee ناراحت بود در مورد 2002 گجرات شورش.

سابق تحقیق و تجزیه و تحلیل بال (خام) به عنوان رئیس Dulat گفته بود در مصاحبه با یک کانال خبری که Vajpayee تا به حال به یاد “وزیر مودی به دنبال rajdharma”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>