نه خوش آمدید: ژاپن شینزو آبه می تواند انصراف از وزارت امور خارجه چین شی جین پینگ

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور چین را در سفر رسمی به ژاپن, در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل قرار داده اما با توجه به coronavirus همه گیر است به scuttled توسط توکیو پس با صدای بلند اعتراض در شینزو آبه حاکم حزب لیبرال دموکرات. یازدهم دولت مشاهده شده اند که اولین بار توسط یک رئیس جمهور چین از سال 2008.

درگیری های نهفته بین چین و ژاپن برای برخی از زمان, اما آخرین اقدام تحریک آمیز برای LDP نمایندگان مجلس به طور رسمی از دولت درخواست تجدید نظر Xi بازدید چین تحمیل امنیت ملی قانون بیش از هنگ کنگ. ژاپنی قانونگذاران در حال عمیقا نگران چین سرکوب در هنگ کنگ است. ژاپن ترس فراگیر چینی امنیتی قانون است که به اثر این هفته را تضعیف می کند حقوق مردم ژاپن و شرکت در هنگ کنگ است.

همچنین بخوانید: هند و چین شارژ خاموش: پشتیبانی جهانی برای هند رشد می کند

ژاپن را متهم چین از بهره برداری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به فشار تهاجمی آن دیپلماسی و تدابیر گرفتن آن بیش از هنگ کنگ مالی جهانی توپی که در ژاپن قابل توجه است ، حدود 1400 شرکت های ژاپنی حضور در هنگ کنگ است که بزرگترین وارد کننده ژاپنی محصولات کشاورزی. ژاپنی ها جامعه کسب و کار نگران است که چینی امنیت ملی قانون خواهد لرزش پایه های هنگ کنگ.

همچنین بخوانید: PM مودی سفر به Ladakh تعویض بازی: کارشناسان

ژاپن به شدت به انتقاد از این حرکت گفت: آن را نابود هنگ کنگ آزادی می رود و در برابر وعده اجازه می دهد درجه بالایی از خودمختاری در این مستعمره سابق بریتانیا برای 50 سال پس از آن بازگشت به چین در سال 1997. وزیر امور خارجه Toshimitsu متگی با صدور بیانیه ای از پشیمانی بر این قانون که در آن از او خواست چین به احترام به حقوق مردم ژاپن و شرکت های فعال در هنگ کنگ.

چین سرزمینی گرسنگی

دیدار با رهبر می تواند کمک به صاف و صیقلی روابط دوجانبه طولانی ساییده شده بیش از زمان جنگ تاریخ و مسائل ارضی. در هفته های اخیر, با این حال چین همچنان به ارسال کشتی ها به آب های نزدیک جزایر Senkaku در شرق دریای چین. از ماه آوریل این سال در ژاپن, کشف کرده است, 67, چینی, کشتی های گارد ساحلی در نزدیکی این آب تشدید این وضعیت در حال حاضر زمان دم بر نادرست از coronavirus همه گیر توسط چین است. ژاپن وزیر دفاع تارو Kono گفت: چین رفتار بیش از دریای شرق چین سلیمان بود jeopardising صلح در منطقه است. در این بیانیه آمد در میان آستین نهفته تنش بین دو کشور بر جزایر Senkaku در ژاپن و Diaoyu در چین که می افتد در شرق دریای چین.

همچنین بخوانید: ژاپن مخالف هر یک جانبه تلاش برای تغییر وضعیت موجود در لاک

شعارهای افزایش یافته است در روزهای اخیر با ژاپن گزارش افزایش فعالیت از چین در این منطقه است. ژاپن تا به حال درهم جت های جنگنده پس از نظامی چینی پرواز در نزدیکی ژاپنی حریم هوایی. اگر ژاپن retaliates این حرکت می تواند باعث یک درگیری نظامی در منطقه است که می تواند شامل ایالات متحده در این موضوع به واشنگتن موظف است برای دفاع از توکیو در موجب دفاع پیمان میان دو کشور ،

در اخیر کنفرانس خبری, ژاپنی, رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga تاکید کرد که جزایر Senkaku “تحت کنترل ما هستند و بدون شک سرزمین ما در طول تاریخ و تحت قوانین بین المللی. ما فکر می کنم آن را بسیار جدی و مهم است که این فعالیت ها ادامه خواهد داد”.

“ما پاسخ محکم و با آرامش به سمت” بالا ژاپنی, رسمی گفت. چین ادعا می کند که Diaoyu جزایر و وابسته به آن جزایر ذاتی بخشی از قلمرو چین است و پکن را “حق ذاتي” را به انجام گشت و اجرای قانون فعالیت در این آب. حزب کمونیست چین در دهان تکه جهانی بار نوشت که “ژاپنی محافظه کاران مختل دوره نقاهت چین و ژاپن روابط hyping Diaoyu جزایر اختلاف”.

زنجیره ای از سکنه جزایر مورد مناقشه دروغ شرق سرزمین اصلی چین و جنوب غرب ژاپن جزیره است. آنها نزدیک به استراتژیک مهم خطوط حمل و نقل و ارائه غنی دلایل ماهیگیری با ذخایر گسترده نفت و گاز در این نوار از دریا ساخته شده است که این جزایر که به سختی به مساحت 7 کیلومتر مربع آرزو هر دو ژاپن و چین است. در سال 2012 دولت ژاپن خرید سه جزیره از خود, خصوصی, ژاپنی, صاحب که آنها را برگزار کرده اند از سال 1930 یک حرکت که موجب یک ردیف جدید و تظاهرات در شهرستانها چینی.

از آن زمان به بعد کشتی های چینی شده اند قایقرانی در داخل و خارج از آنچه در ژاپن می گوید در حال آبهای سرزمینی خود باعث ترس از برخورد.

در میان ناآرامی داخلی در حال رشد بیش از چین رفتار و افزایش نگرانی های امنیتی, ژاپنی, وزیر دفاع تارو Kono همچنین صدا محتاط توجه داشته باشید مورد استقبال یازدهم گفت که وضعیت امنیتی رو ژاپن باید در نظر گرفته شود. “به عنوان وزیر دفاع مسئول امنیت من را به صدای من شنیده ام در درون دولت” گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته برگزار شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>