‘نه دوران برای توسعه طلبی’: ساعت مودی خشن پیام به چین از لاداخ

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در آرام سفر به لاداخ طراحی شده برای ارائه یک صدای بلند پیام به چین, نخست وزیر نارندرا مودی گفت: سربازان ارسال شده در امتداد خط کنترل واقعی که شجاعت آنها نشان داده تا به حال با ارسال یک پیام به کل جهان است. پرداختن به سربازان مستقر در لاداخ PM مودی گفت: داستان در مورد جوانی بودند در حال صحبت در هر خانه در سراسر کشور است.

‘دشمن دیده است خود را از آتش و خشم و همچنین’ ساعت مودی گفت: سربازان در یک آدرس برنامه تلویزیونی زنده از لاداخ به کشور است. ساعت مودی همچنین با اشاره به برخورد خشونت آمیز بین سربازان هند و چین در Galwan در 15 ژوئن و پرداخت خود را در مراسم تجلیل از سربازان که گذاشته زندگی خود را.

“از له Ladakh به Siachen و کرگیل…و Galwan یخی آب…. هر کوه هر اوج شاهد این عصرند از سربازان هندی,” ساعت مودی گفت. “به شما داده اند در خور پاسخ به افرادی که اقدام به تسخیر,” او گفت: آنها قبل از رفتن به خود را ارائه پیام مستقیم به چین است.

ساعت مودی تأکید کرد که هند همیشه دنبال راه صلح در جهان است اما در همان زمان کسانی که ضعیف هرگز نمی تواند آغاز مراحل را برای صلح است. “شجاعت و شهامت است که یک پیش نیاز برای صلح” او گفت:.

“ما همان مردم هستند که دعا برای فلوت بازی Lord Krishna اما ما نیز همان افرادی که idolise و دنبال همان لرد کریشنا که حامل ‘Sudarshana چاکرا” نخست وزیر گفت.

بدون نام بردن از پکن شده است که در تلاش برای دست درازی به خاک هند, در Galwan دره و Pangong Tso و ایجاد مرز جدید اختلافات PM مودی گفت: بار تغییر کرده بود و دوران توسعه طلبی بود. این زمان برای توسعه نیست و توسعه, او گفت:.

ساعت مودی ماند در هدف و ادامه داد: پرتاب دارت در چین است. به توسعه سیاست های برخی از کشورها تحت تاثیر قرار بود صلح جهانی گفت: یک اشاره روشن به چین است که اختلافات با 21 از همسایگان خود.

اما تاریخ ثبت است که توسعه نیروهای هر دو را از دست داده و یا مجبور شدند به عقب PM مودی گفت: ارائه خود را شات نهایی قبل از بسته بندی تا تعجب خود را ببینید. ساعت مودی را به حال نهایی روز-سفر به لاداخ اواخر شب گذشته اما آن را نگه داشته یک راز نزدیک نگهبانی تا آخرین لحظه.

اخبار مراجعه کردم پس از مدتی او فرود در له را در فرودگاه ارتفاع بیش از 11000 پا با rarefied جو خشک هوا و اشعه ماوراء بنفش از خورشید در بیابان سرد.

ساعت Modi, 69, رهبری مستقیم خود را برای جلسه با فرماندهان نظامی در چهاردهم ستاد سپاه در Nimu خارج Leh. او تا به حال تا به حال مشابه جلسات در دهلی نو نیز می باشد. این بار ساعت مودی می تواند دیدن Zanskar و توانا Karakorams که او شده بود لکه بینی در نقشه طول جلسات. او همچنین تعامل با سربازان به آنها پپ گفتگو و شنیدن دیدگاه های خود را قبل از او آمد در سراسر به ارائه سخنرانی خود.

ورود او در له در حال حاضر تحویل اولین مجموعه از پیام به پکن. آن هم در تضاد هند رویکرد به standoffs در امتداد خط کنترل واقعی به رهبری چین را به تلاش برای سیگنال یک دست کردن روش.

این ساعت بازدید نیز بسیار قوی پیام رئیس جمهور چین است که یا او خود تهاجمی غربی تئاتر فرمانده ژائو Zongqi برای بازگرداندن status quo ante یا قبول اجتناب ناپذیر عواقب PLA تشدید. ارتش هند و چین PLA قفل شده است تا در چهار نقطه روی لاک در شرق لاداخ با دومی تحکیم بر روی زمین در حالی که علت صلح پیشنهادهای.

محل در Nimu که در آن ساعت مودی خطاب به سربازان از ارتش, نیروی هوایی, ITBP و جاده های مرزی سازمان شبیه فعال به جلو پایه. “وجود دارد توپخانه و اسلحه و دیگر تجهیزات سنگین همه تحت استتار با سربازان با پوشیدن کلاه و نشستن در ترانشه و انواع دیگر از حفر کردن موقعیت با نادر تلالو شجاعت در چهره خود” یک فرمانده نظامی گفت.

با اشاره به برخی از جانبازان که به سخره که Nimu یک نقطه پیک نیک فرمانده گفت که “یک نقطه پیک نیک برای کسانی که درمان خود را tenures به عنوان پیک نیک به جای انجام جدی سربازی. برای آنها حتی کرگیل و Pangong Tso در حال نقاط پیک نیک. اگر آنها به درمان این مکان به عنوان آینده مناطق جنگی آنها را به جرات می, نظر,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>