نه پایان جهان اگر اسپرز دست بالای شش می گوید: مورینیو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام مدیر خوزه مورینیو گفت: این امر نمی تواند پایان جهان اگر خود طرف شکست خورده به پایان برساند در بالا و شش لیگ برتر چیزی است که اتفاق افتاده از سال 2009. 3-1 شکست شفیلد یونایتد در روز پنج شنبه چپ تاتنهام نهم در جدول و تلاش برای واجد شرایط برای اروپا است. آنها 10 امتیاز پشت پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد و تنها یک پیروزی در برابر اورتون در روز دوشنبه خواهد احیای خود را ضعیف امیدوار است.

“اگر آن اتفاق نمی افتد آن را پایان جهان احتمالا آغاز یک جهان جدید” مورینیو به خبرنگاران گفت: در مجازی کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

“همه چیز تغییر, تغییر برای شما تغییر برای دیگر باشگاه. جوخه های, تغییر, تغییر انگیزه, گروه دینامیک تغییر گروهی که قوی بود 10 سال پیش است و احتمالا قوی نیست دیگر یک بازیکن در حداکثر انگیزه است و نه بیشتر.

“اگر اتفاق می افتد که ما باید به آن نگاه خندان نیست اما با خوشبینی و با مشخصات حرفه ای از فصل آینده است متفاوت باشد. اگر شما تجزیه و تحلیل تاتنهام در سال گذشته به عنوان مثال چگونه بسیاری از مسابقات انجام آنها برنده دور از خانه؟”

مورینیو گفت: تیم خود بودند صدمه زدن به بعد از شکست به شفیلد یونایتد و گفت: او ناراحت شد آن است.

“من اعتقاد تکامل از تیم و من فکر کردم که با میل و دیدگاه های آنها بیش از ما,” او گفت:.

“این چیزی است که باعث اختلال و من. این چیزی است که من احساس می کنم من نمی دانم که راه من از بودن — آن چیزی است که از بین می برد و من کمی در داخل به دلیل من فکر می کنم آخرین چیزی که در فوتبال است زمانی که شما احساس شما می تواند شما باید انجام دهید بیشتر است.”

مورینیو گفت: Dele Alli صدمه دیده بود همسترینگ خود را در آموزش و خواهد بود ارزیابی پیش از اورتون بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>