نه فقط دفاع نوسازی هند نیاز به گام تا توسعه اقتصادی | O…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وجود دارد هیچ دائمی دوستان و یا دشمنان در روابط بین الملل تنها منافع خود تعیین محدوده روابط است. تاریخ شاهد نمونه های متعددی که کشور نادیده گرفته شود این نکته و شوکه شده بودند فراتر از باور خود را برای پیدا کردن بهترین دوستان است خیانت به اعتماد خود را بیشتر به خود و منافع خود. آن است که چین امروز اما دیگر وجود دارد کشور دیروز. این است که چگونه از آن می رود. جای تعجب است که آنها خیانت, تعجب این است که آنها اعتماد کرد. بنابراین هر کشور باید نگه داشتن چشم و گوش خود را باز و هوشیار باقی می ماند از نزدیک تماشا اعمال دیگران خود را نگاه کنید-خود بهره ارزیابی خود از اقدامات و سیاست به عنوان درک توسط دیگران و سپس تعیین عمق و یا در غیر این صورت از یک رابطه است.

الحاق تبت پناهندگی به دالایی لاما ایجاد تبت دولت در تبعید ” در دارامسالا هیماچال پرادش و سپس در سال 1962 از جنگ و متعاقب از دست دادن هند سرزمین هنوز هم تازه در کشور ما داشته باشید . بیشتر چین شده است به صورت دوره ای افزایش اختلافات در امتداد خط کنترل واقعی است که هنوز هم باقی می ماند تا حد زیادی بینام منجر به چندین درگیری در گذشته است. تنها سه سال پشت Doklam ایستادگی کردن به طول انجامید بیش از 70 روز است و مقدار زیادی از انرژی و زمان و تلاش صرف شده توسط طرف هند را به موضوع به

چین شده است به طور مداوم مخالف هند ورود در هسته ای تامین کنندگان گروه سعی در بالا بردن کشمیر موضوع بارها و بارها در سازمان ملل متحد و آشکارا کمک پاکستان بلوک شورای امنیت سازمان ملل از طبقه بندی گروه تروریستی جیش-e-محمد رئیس مسعود ازهر به عنوان طولانی به عنوان آن می تواند. نه تنها که ساخت جاده در عکاسی چانه منطقه که عبور می کند از طریق پاکستان اشغال کشمیر انجام شد با وجود مخالفت های شدید با هند است.

در جهان امروز هیچ دو هسته ای کشور می تواند به استطاعت رفتن به جنگ با یکدیگر. که است داده می شود. در این سناریو حفاظت از مرزهای ملی از تجاوز دیگران است و بیشتر رویکرد عملگرایانه. قطعا این نیاز به ثابت افروزی در مرز مناسب نیروی استقرار و round-the-clock جمع آوری اطلاعات از طریق سال.

همانطور که برای ارائه ایستادگی کردن به دستورات داده شده توسط نخست وزیر به نیروهای مسلح ما به تمام اقدامات لازم را برای اطمینان حاصل شود که نیروهای چینی نیست عبور از خط کنترل واقعی به هر قیمتی است که یک گام در مسیر درست است. آزادی عمل برای رسیدن به یک هدف تعریف شده این است که کلید موفقیت در هر نوع از وضعیت به خصوص وقتی که می آید به حفاظت از مرزهای ملی. که در حال انجام است, در حال حاضر آن است تا به رهبری نیروهای مسلح به اطمینان حاصل شود که مرزهای ما محافظت در همه هزینه ها ، سیاسی مجوز وجود دارد در حال حاضر اقدام به اجرای این تصمیم نهفته است با آنها. به طور طبیعی در طول زمان از جمله کل کشور می ایستد توسط نیروهای شجاع ما که به هیچ یک دوم.

تاریخ دنیا تنها یک درس را ارائه دهد. که هیچ جایی برای ضعیف در تاریخ آنها را به هلاک. تنها کسانی که در حال آماده شده برای تمام eventualities زنده ماندن و کسانی که بستگی به خیرخواهی و نیت دیگران را هلاک خواهد شد. این است چگونه تمدن بشری است رفتار گذشته نزدیک به سه هزار سال از تاریخ ثبت شده و از آن است که رفتن به تغییر شخصیت خود را هر چه زودتر. به اطمینان حاصل شود که کشور ما ساخته نشده است به رنج می برند هر شرایط شرم آور ما باید خودمان را آماده برای چنین سطح که دیگران حتی جرات فکر کردن به چنین بازیگوش عمل می کند. که نه تنها نیاز به ایجاد یک قوی تر, مدرن, بهتر مجهز و متناسب نیروی مسلح بلکه برای تبدیل کشور ما به یک نیروگاه اقتصادی مرفه و فقر کشور. مردم ما قطعا آن را شایسته تر از دیگران است.

(در مقابل Pandey سابق افسر IAS. او به عنوان وزیر امور خارجه, وزارت کود در دولت هند)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>