‘نه علاقه مند به صحبت کردن به چین’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فاز 2 از معامله تجارت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به عنوان تنش بین چین و آمریکا بالا بردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او علاقه مند است در صحبت کردن به چین در مورد فاز دو از تجارت و معامله است.

“من علاقه ای ندارم در حال حاضر در صحبت کردن به چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با رادیو فردا. “ما ساخته شده است یک معامله تجاری. اما به محض این که توافق انجام شد, جوهر نیست حتی خشک و با آنها برخورد ما با طاعون.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین امضا فاز یک معامله در ماه ژانویه است. دو طرف توصیف این پیمان به عنوان فاز اول توافق به دنبال جدید مذاکرات برای رسیدن به یک گسترده تر در معامله دوم و احتمالا سوم فاز.

جهان دو اقتصاد بزرگ هرگز تنظیم یک جدول زمانی برای فاز دوم, اما و مذاکرات تجاری شدند و به سرعت تحت الشعاع قرار به عنوان کشور در سراسر جهان دست و پنجه نرم با بیماری همه گیر کوروناویروس.

اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر نیز ساخته شده است آن را به طور فزاینده ای بعید است که چین می خواهد در دیدار با اهداف خود را برای گسترش خرید از ما محصولات تحت فاز یک معامله سوخت بیشتر شک و تردید در مورد چشم انداز جدید مذاکرات.

ما تا به حال یک دلار 308 میلیارد کسری تجاری کالا و خدمات با چین در سال 2019 با توجه به ما واردات به مراتب بیشتر کالا از آن صادرات است. که کسری کمی تغییر از سال 2016 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار است اما از اوج تعادل دلار آمریکا تقریبا 380 میلیارد که رسیده بود در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>