‘آسان نیست به ماندن با انگیزه’: Sumit Nagal در زندگی در آلمان در میان مستند

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در هفته اول ماه مارس, هندی, ستاره تنیس Sumit Nagal رسیده Riverside County جامعه هند چاه در کالیفرنیا برای شرکت در BNP Paribas Open همراه با چند تن دیگر نام های بزرگ از جمله 17-زمان گرند اسلم برنده رافائل نادال. این مسابقات تنظیم شده برای شروع در تاریخ 11 مارس (یکشنبه) اما دو روز قبل از شروع برگزارکنندگان این رویداد اعلام کرد که به تعویق افتاده است به مدت شش هفته پس از مقامات شهرستان اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری با شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک miffed Nagal به توییتر گرفت و سوال مقامات برای به تعویق انداختن این مسابقات پیش از آن. از 25 ساله تا به حال به سفر به پاینه در آلمان که در آن او در حال حاضر حل و فصل در. به زبان هندوستان تایمز در یک منحصر به فرد تلفنی چت از پاینه, Nagal به یاد می آورد از بازگشت به آلمان از کالیفرنیا به عنوان COVID-19 موارد آغاز شده ضرب در سراسر جهان است.

“من برای هند ولز زمانی که این وضعیت را تشدید. آنها تصمیم گرفتند که آنها را به تعویق انداختن این مسابقات به مدت شش هفته پس من به آلمان بازگشت. در آن زمان خوب برای خرید بلیط بنابراین من آمد در اینجا کاملا راحت است.”

همچنین بخوانید: اندی موری آنجلیک کربر به بازی در مجازی مادرید باز

“من قرار داده و در قرنطینه به محض ورود من در آلمان. اما دو روز بعد در سراسر کشور خاموش تحمیل شد در کشور,” او اضافه شده است.

Sumit خانواده است که در حال حاضر واقع در دهلی نو که در آن نزدیک به 600 مورد گزارش شد که از پنج شنبه (9 آوریل). در آلمان تقریبا 113,000 موارد گزارش شده در کشور که از روز شنبه با بیش از 100 مورد گزارش شده در پاینه که از یکشنبه هفته گذشته (5 آوریل). Sumit نگه می دارد به طور منظم در تماس با پدر و مادر خود اذعان می کند هر کس نگران است این روزها در مورد وضعیت.

“آلمان است من پایه این نوع از تبدیل شدن به مانند خانه دوم من. من به نوعی احساس خوب در اینجا با تیم من. البته من صحبت می کنند به خانواده من تقریبا هر روز. من فکر می کنم هر کس نگران است در مورد همه این روزها بنابراین وجود دارد چیزی جدید در مورد آن,” او می گوید.

بودن در Nensel آکادمی تنیس به ارمغان می آورد خود را سهام از مزایای Sumit. او در امن و محیط بسته که در آن او می شود یک رژیم غذایی مناسب است. وجود مراکز تناسب اندام در اطراف آکادمی تنیس جایی که او همچنان به آموزش و کار بر روی مناسب بودن و سالم است.

“من هنوز در حال کار کردن و نگه داشتن آن را به عنوان کافی به عنوان امکان پذیر است و تلاش می شود سالم است. این مستند بنابراین من نمی تواند ترک آکادمی. خوشبختانه از آنجا که من در آکادمی بنابراین برای من, زمین تنیس و سالن ورزشی تناسب اندام مناسب است در داخل. پس از آن خوب است برای من که در آن من می تواند به سالم ماندن و انجام مسائل و نه” او گفت:.

با مقدار زیادی از وقت آزاد خود را در دست Sumit در تلاش برای باقی می ماند در یک قاب ذهن مثبت و اجازه نمی دهد خود را تحت تاثیر قرار گرفتن این وضعیت است. برای انجام این کار, او پخش ویدیو های آنلاین بازی با دوستان خود و گوش کردن به موسیقی. “من یک مقدار زیادی از دوستان که در حال حاضر در همه زمان ها تا من را در بازی با آنها. فقط در تلاش برای لذت بردن از شکستن ما و نه فکر می کنم بیش از حد در مورد انرژی منفی است. به علاوه موسیقی است که همیشه وجود دارد با من – Hip-Hop, R&B, Deep House and Bollywood songs.”

همچنین بخوانید: ATP رئیس به امید Roland Garros و خاک رس-دادگاه های نجومی در ماه سپتامبر

گاهی ستاره تنیس نیز به تماشای یک قسمت یا دو تا از برخی از تلویزیون نشان می دهد اما قادر نبوده است به تماشای یک فیلم یا خواندن یک کتاب در میان مستند. او به تازگی دیدم Swiss maestro راجر فدرر تصویری در رسانه های اجتماعی که او در آن تمرین در کنار یک دیوار. Nagal می گوید او هم در تلاش برای انجام به همان اندازه عمل به عنوان امکان پذیر است.

“من تو را دیدم فدرر تصویری. من مشابه ‘دیوار-عمل” است. اما من در تلاش برای انجام تا آنجا که ممکن است در این شرایط غیر معمول.”

سالم ماندن و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی تبدیل به یک اولویت برای او در حال حاضر است. “من نگه داشتن خودم فقط در یک مستند من اصلا از هیچ کاری انجام نمی. من در تلاش برای غذا خوردن سالم. من در تلاش برای نگه داشتن خودم مناسب است. من در حفظ و شستن دست تا آنجا که ممکن است. من یک مقدار زیادی از دوش. من با نگه داشتن اتاق تمیز. فقط تلاش برای داشتن یک محیط زیست پاک در اطراف من.”

با تمام تنیس مسابقات لغو شد تا جولای در حال حاضر Nagal اذعان می کند آن را دشوار است به نگه داشتن خود انگیزه نمی دانستند که آنها را فرصتی برای بازی بعدی.

“این بسیار دشوار است به ماندن با انگیزه در این زمان. از آن آسان است نه دانستن زمانی که شما در حال رفتن به دریافت یک شانس برای بازی بعدی. من در تلاش برای آن را نگه دارید روز به روز. من در تلاش به اهداف کوچکتر و فکر نمی کنم بیش از حد در مورد آینده” او می گوید.

برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم ویمبلدون مسابقات لغو شد در این سال با توجه به COVID-19 بحران است. Nagal تماس این یک ناامیدی بزرگ است اما اضافه می کند که سلامت مهم است که از هم اکنون. “این بسیار ناامید کننده به شنیدن این که یک اسلم لغو شده است در یک سال است. این بزرگترین مسابقات در تقویم سال. هر بازیکن به نظر می رسد به جلو به آنها امیدوار به نگه داشتن خود را آماده برای آن برنامه ریزی آنها در حال رفتن به انجام این کار است.”

او می افزاید: “این انتقاد به شما کمک مالی بزرگ بار. به خصوص در این زمان که همه از دست دادن پول است این مسابقات در حال گرفتن لغو اقتصاد بد است. بنابراین در این زمان ویمبلدون گرفتن لغو واقعا غم انگیز است. اما سلامت مهم است در این جهان در حال حاضر. وجود دارد هیچ چیز بزرگتر از اعضای خانواده و یا دوستان خود را در حال امن و در این لحظه” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>