‘نه debasing ایودیا’: نپال در کنترل خسارت پس از Oli را رامایانا شکست مفتضحانه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کاتماندو صادر کرده روشن شدن بیش از نپال نخست وزیر KP Sharma Oli بحث برانگیز ادعا می کنند که خدای هندو رم متولد شد در هیمالیا کشور و ایودیا اعتقاد به زادگاه خود بود نه واقع در ایالت اوتار پرادش بود اما در نپال. او ادعا شده است به طور گسترده ای محکوم هر دو در داخل و نپال در هند.

بیانیه ای از نپال وزارت امور خارجه گفت: Oli سخنان بودند نه سیاسی و نه به معنای بی احترامی ایودیا و اهمیت آن.

“اظهارات نخست وزیر در ارتباط نیست به هر گونه سیاسی موضوع و به هیچ وجه قصد به صدمه زدن به احساسات و عواطف از هر کسی. این سخنان بودند نه به معنای عیب دار کردن اهمیت ایودیا و ارزش های فرهنگی آن خرس” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

روابط بین دهلی نو و کاتماندو به تازگی بدتر با توجه به ادعای ارضی فشرده توسط Oli که او تایید شده توسط پارلمان این کشور از طریق اصلاح قانون اساسی. هند را رد کرده است نپال ادعا می کنند که قابل دفاع و بدون هیچ گونه شواهد تاریخی و یا بر اساس.

در حالی که Oli غیر منتظره ادعای ارضی به دنبال اتهامات که هند بود پشت حرکت می کند به او سرنگون شده اند را رد کرد دهلی نو برخی از دهکدهای در آن نگاه با سوء ظن حتی در نپال متهم Oli از بازی هند کارت خود را به پنهان کردن خود دولت را به اتهام شکست.

Oli اخیر ادعا در مورد خداوند راما بیش از حد کشیده شده واکنش های تیز از هر دو در داخل هند و نپال.

سابق نپال PM Baburam Bhattarai بود دیروز پیشنهاد کرد در یک صدای جیر جیر که Oli ادعای عجیب و غریب بود. “اجازه دهید به آهنگ جدید و رامایانا از نیمه شاعر Olikrit کالی Yugin! بیایید سفر به طور مستقیم به Baikunthadham!” او گفت: سوال Oli اعتبار در مورد این موضوع.

او همچنین ناودان توسط اوتار پرادش معاون وزیر Keshav پراساد Maurya که در روز سه شنبه گفت که چنین بیانیه ای را نشان می دهد Oli را “روانی ورشکستگی”.

“Oli جی باید بدانید که نپال نیز بخشی از Aryavarta (هند) در گذشته” او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: عصبانی پرستاران در ایودیا بگویید نپال ساعت برای نگه داشتن خداوند Ram, خارج از سیاست,

کنگره رهبر Abhishek مانو Singhvi گفت: Oli بود “تکرار طوطی وار” خطوط اسکریپت توسط “جان” ، او با اشاره به Oli را پشتیبانی قوی توسط چین است.

نپال وزارت امور خارجه روشن شدن بیشتر سعی کردم برای جلوگیری از آسیب با این ادعا که Oli بود به سادگی در تلاش برای برجسته کردن اهمیت مطالعات و تحقیقات به درک وسعت رامایانا.

“شده اند وجود دارد چند اسطوره ها و منابع مورد Shri Ram و مکان های مرتبط با این ساعت به سادگی با تاکید بر اهمیت مطالعات و تحقیقات گسترده جغرافیای فرهنگی رامایانا نشان دهنده برای به دست آوردن حقایق در مورد Shri Ram, رامایانا و مکان های مختلف مرتبط با این تمدن غنی” آن را گفت.

Oli بود نه تنها مورد سوال جغرافیایی منابع در رامایانا اما تا به حال هم مقصر هند به اتهام تجاوز فرهنگی توسط “ایجاد یک جعلی ایودیا.”

“اگر چه واقعی ایودیا نهفته در Thori یک شهر در غرب Birgunj هند ادعا کرده است که خداوند راما متولد شد وجود دارد. با توجه به این پیوسته ادعا می کند حتی ما اعتقاد بر این است که خدای سیتا ازدواج کردم به شاهزاده راما هند است. اما در واقعیت ایودیا یک روستا دروغ غرب Birgunj,” Oli گفته بود.

بیشتر او می خواستم به می دانم که اگر آن را حتی ممکن است برای خداوند راما به سفر به جنکپور به ازدواج سیتا هنگامی که وجود دارد “به هیچ وجه” از ارتباطات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>