در مسابقات فصل کامل دنده با اوج رویال رامبل آخر هفته و در حال حاضر چندین داستان نظریه ها و شایعات در محل هستند برای این سال مبارزه با کارت در بزرگترین مرحله از همه آنها را. درو مک اینتایر کاهش یافته است که رومن رینز برنده 30-مرد سر و صدا, در حال حاضر اعلام کرد که او را به چالش خواهد وحش مجسم Brock Lesnar, برای, جهانی, قهرمانی در کامپیوتر. پتانسیل مبارزه بین سابق تگ تیم همکاران لبه و رندی اورتن نیز شایعه را در pay-per-view. اما چه خواهد بود بازی که خواهد شد نشان می دهد ؟

سال گذشته سابقه بود که برای اولین بار یه مسابقه بین cristoforetti, شارلوت و بکی لینچ برای هر دو Raw و SmackDown زنان عنوان بسته نشان می دهد. این اولین بار در تاریخ است که زنان کشتی کج مسابقه این رویداد اصلی در رسلمنیا. اما راسی شده است به دور از WWE پس از مسابقه تاریخی و این احتمال وجود دارد که او ممکن است حتی آن را به مسابقات این سال است.

همچنین بخوانید: جان سینا میدارد WWE در حلقه مجری تمام وقت

اما در مورد سابق UFC زنان قهرمان خروس وزن می کند بازگشت به مربع دایره که او می خواهد به گریبان است.

صحبت به WWE Raw مفسر کوری Garves در پادکست WWE پس از زنگ راسی نشان داد که او می خواهد برای انتخاب یک مبارزه با هنگامی که او بازگشت به کشتی. “رئا ریپلی. او در حال انجام است ، من دوست دارم به بازی با او را روزی. او منطبق با همه متفاوت و وجود دارد بسیاری از چیزهایی که او می تواند بیرون بکشد از مردم که آنها می توانند با هر کس دیگری. من واقعا به دنبال به جلو به دیدن اگر ما تا به حال این فرصت است. من دوست دارم به دریافت در حلقه با او. او فوق العاده” راسی گفت.

همچنین بخوانید: سهام رو به کاهش رتبه های تلویزیون در حال سقوط: WWE در آب های مشکل

رئا به پایان رسید Shayna Baszler سلطنت و به عنوان NXT زنان قهرمان پس از او شکست او در ماه گذشته. او را به دفاع از عنوان خود در برابر Biance شبکه چمن در NXT TakeOver: پورتلند. راسی ابراز امیدوار است که شارلوت برنده زنان رویال رامبل امسال میدارد ریپلی به عنوان حریف خود را برای مسابقات.

“من واقعا امیدوارم که شارلوت میدارد رئا ریپلی. شارلوت و بکی بزرگ مسابقات, اما آنها تا به حال بسیاری از آنها که در آن زمان به برخی از دختران در این وضعیت است. آن را مانند یک منحصر به فرد matchup که آنها نیاز به قرار دادن در یک مسابقات-سطح نشان می دهد. آن بوده است NXT سال و از آن زمان برای آنها را به توان برداشت توسط رویال رامبل برنده” راسی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de