مجاز به پرسیدن سوالات تکمیلی مخالفت اعضای اعتصاب Lok سبها

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 17 مارس سال 2020 2:02:48 pm

rti bill, right to information bill, rti amendment bill, rti act, right to information, right to information act, rahul gandhi, congress, parliament session, lok sabha, rajya sabha, india news, Indian Express کنگره رهبر راهول گاندی صحبت می کند در Lok سبها. (فایل/LSTV/PTI عکس)

مخالفان در روز سه شنبه راه می رفت از Lok سبها این ادعا که مجاز به پرسیدن سوالات تکمیلی در طول این سوال ساعت.

اعضا از جمله کسانی که از کنگره و DMK رز از کرسی های خود را در اعتراض به زمانی که وزیر دولت در امور Nityanand Rai شد پاسخ به یک سوال مربوط به زبان رسمی.

صحبت با خبرنگاران در خارج از خانه کنگره MP راهول گاندی گفت: “مردم حق دارند در دفاع از باور و صحبت به زبان خود. شما می توانید به دور حق من اما نه از حقوق مردم تامیل نادو به یک سوال بپرسید در خانه.”

روز دوشنبه کنگره MP نیز مجاز به افزایش یک سوال تکمیلی در کشور بالای 50 عمدی defaulters.

“روش زمانی است که شما یک سوال بپرسید به شما اجازه تکمیلی سوال. آن را خوب است برای گوینده به من صدمه دیده من درک می کنم او نمی من می خواهم به صحبت می کنند. من یک MP, من حقوق مشخصی دارند او می تواند به دور من حقوق” او گفت:.

او گفت: مردم تامیل نادو شد توهین هنگامی که نمایندگان مجلس مجاز به پرسیدن یک سوال تکمیلی. “آنها حق دارند باور خود را به زبان خود و دفاع از زبان و صحبت به زبان خود” Rahul اضافه شده است.

Lok سبها شاهد طوفانی صحنه روز دوشنبه پس از گاندی مطرح وام و به دنبال لیستی از 50 بالا عمدی بانک defaulters.

پرسیدن اولین سوال تکمیلی, Rahul گفت که او خواسته بود که 50 بالا عمدی defaulters بودجه به آنها داده می شود و مقدار نوشته شده توسط بانک ها اما تا به حال نمی کردم یک پاسخ مناسب از دولت است. “اقتصاد هند است که رفتن را از طریق یک دوره دشوار است. سیستم بانکی ما عملا کار نمی کنه. بانک ها در حال شکست و من گمان می کنم بیشتر بانک ها در حال رفتن به شکست به عنوان یک نتیجه از این زمان وضعیت جهانی” او گفت:. یکی از دلایل اصلی شکست بانک او گفت “سرقت از بانک پول” توسط تعداد زیادی از مردم است. “نخست وزیر گفت: کسانی که به سرقت رفته اند پول خواهد بود به ارمغان آورد ، اما من نمی کردم و جواب سوال ساده است,” او گفت:.

زمانی که وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag Thakur شروع به پاسخ دادن به این سوال Rahul و رهبر کنگره در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury اعتراض کردند. آنها خواستار آن شدند که وزیر دارایی Nirmala Sitharaman که در حال حاضر بود در پاسخ به این سوال. با این حال وزیر دولت در امور پارلمانی Arjun Ram Meghwal استدلال کرد که Thakur مجاز به ادامه. Birla نگهداری می شود که به طور معمول وزیران امور خارجه در پاسخ به سوالات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>