‘نه یک رویداد سیاسی آمریکا در حذف Kejriwal از Melania Trump مدرسه رویداد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سفارت آمریکا صادر روشن در روز یکشنبه بیش از دهلی وزیر Arvind Kejriwal و معاون سانتی متر Manish Sisodia را حذف از لیست شخصیت های برجسته دعوت شده برای ما بانوی اول Melania Trump سه شنبه سفر خود به دهلی دولتی مدرسه شاهد یک “شادی کلاس’ در حال حرکت گفت: خبرگزاری ANI.

سفارت را روشن می آید در میان یک جنگ سیاسی بر سر این موضوع است که تن به تن بی جی پی در برابر احزاب مخالف از جمله Aam Aadmi Party (AAP) اجرا می شود که دهلی دولت با اعتبار بسیار شایع و تحسین اصلاحات آموزشی در مرکز VVIP مراجعه کنید.

“در حالی که سفارت آمریکا تا به حال هیچ اعتراضی به حضور CM & معاون سانتی متر ما قدر خود را شناخت که این یک رویداد سیاسی است که بهتر است برای اطمینان از تمرکز بر آموزش و پرورش مدرسه و دانش آموزان,” آنی به نقل از سفارت آمریکا عنوان کرد و گفت.

سفارت بیانیه قابل توجه است در نور AAP ادعا BJP دست پشت حذفیات و دومی ادعای بی گناهی کرد و گفت آن را نمی, انتخاب نام, است که یک حق از سفارت آمریکا طبق پروتکل.

قبل از نام خود را کاهش یافته است, اعتقاد بر این بود که Kejriwal و Sisodia خواهد شد خوش آمدید, Melania Trump در مدرسه و مختصر او در این دوره آموزشی که معرفی شده توسط دولت دهلی نو در کلیه مدارس خود در ماه جولای 2018 و شامل مدیتیشن, قصه گویی و فعالیت های دیگر با هدف د-تاکید دانشجویان و پرسش و پاسخ جلسه است.

اما سانتی متر را مطلع شد از تغییر در صبح روز شنبه باعث گمانه زنی و بازی سرزنش.

بی جی پی ضربه به عقب در AAP آن را متهم به “خرده سیاست” در موارد مهم. آن گفت: دولت هند به نمایندگی از همه سرخپوستان و سیاسی باید به حساب نمی در چنین موارد است.

سفارت بیانیه می تواند به عنوان غیر معمول توسط بسیاری از جنجال و نگرانی ها صرفا نگرانی های سیاست داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>