جداشدگان از کره شمالی می گویند بسیاری از بستگان خود را و تماس با ما بودند غافل از بین المللی حدس و گمان بیش رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد را در سلامت و یا تمایلی به بحث در مورد این موضوع به صورت مخفیانه تماس های ساخته شده و از جنوب.

دو جداشدگان به رویترز گفت بستگان خود در کره شمالی نمی دانم که کیم گم شده از نمایش عمومی برای تقریبا دو هفته گفت: آنها نمی خواهند به بحث در مورد این موضوع و یا به طور ناگهانی قطع کرد تا زمانی که رهبر معظم انقلاب ذکر کرد.

کیم سلامت است یک راز دولتی در منزوی کره شمالی و گمانه زنی در مورد او و یا خانواده اش دعوت می سویفت قصاص.

یکی دیگر پناهنده گفت: برخی از مردم در شمال با این وجود باید خصوصی صحبت از کیم محل پس از شکست او به نظر می رسد در یک کلید جشن دولت در مارس 15, اما تنها در محافل بسته.

کیم غیبت از مراسم عمومی در تولد سالگرد پدربزرگش و بنیانگذار کشور, کیم ایل سونگ بی سابقه بود. که منجر به روز از حدس و گمان در جامعه بین المللی بیش از سلامت خود و اینکه آیا عربستان قادر به وزارت امور خارجه فرستاده شده بود به سمت بی ثباتی است.

“من صحبت کرد به من و خواهر و خواهرزاده من این صبح و آنها تا به حال هیچ سرنخی در مورد این گزارش ها و شایعات در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت” Lee Soon-hee, 59 گفته رویترز در روز دوشنبه. “هنگامی که من به آنها گفتم آنها بسیار محتاط در مورد آن بحث و گفتگو. رهبر کره شمالی در یک دانش بسیار محدود از این چیزها.”

همچنین بخوانید: کره جنوبی وزیران می گویند آنها می دانند که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد محل

لی پناهنده به جنوب در سال 2009.

مقامات کره جنوبی می گویند که شناسایی نمی شود هر “حرکات غیر معمول” در کره شمالی و یکی خارجی مقیم زندگی در پیونگ یانگ به رویترز گفت که زندگی به نظر می رسد به رفتن به طور معمول.

کره جنوبی وزیر مسئول از کره شمالی امور گفت: ترس از ابتلا به کروناویروس نگه داشته می تواند کیم دور از 15 آوریل دولت مراسم.

Kim Heung-kwang که پناهنده به کره جنوبی در سال 2004 و در حال حاضر اجرا می شود یک دانشگاهی است که تحقیقات کره شمالی گفت که او صحبت کرد به دو تماس در کره شمالی در مورد حدس و گمان است.

همچنین بخوانید: که در آن است که کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد? در اینجا چیزی است که ممکن است

یک مقام دولتی گفت که او تا به حال شده است به تعجب در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد را عدم حضور و متوجه شده بود افزایش تماس از مقامات امنیتی به ماندن با تمرکز بر سیاست های داخلی Kim Heung-kwang و گفتگو کرد.

فرد دیگری آگاه بود از این گزارش و به او هشدار “نباید فریب چنین دروغ” کیم گفت.

Lim Hee-joo یک پناهنده که اجرا می شود یک رستوران در سئول گفت تقریبا هیچ کس در کره شمالی تا به حال هیچ ایده ای در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد را در سلامت و یا محل.

“نه حتی مردم در مرکزی, حزب,” او گفت:. “آنها خیلی می ترسم که آنها حتی نمی فکر می کنم از نگاه کردن به آن و یا در مورد آن فکر می کنم برای شروع همانطور که آنها از ترس آنها ممکن است دستگیر کنید.”

کره شمالی هستند کاملا آگاه آنها می تواند مجازات برای بحث در مورد خانواده در هر راه به جز به دوش آنها با ستایش درخشان گفت: Sokeel پارک آزادی در کره شمالی یک گروه است که با این نسخهها کار با جداشدگان.

“این بدان معنی نیست که مردم را ندارد که خطر برخی از مردم” پارک گفت. “اما آن را هنوز هم یک سوپر موضوع حساس است.”

“این کمی مانند پاپ نشان داده نمی شود تا برای کریسمس.” او گفت: از کیم نبود از 15 آوریل جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im