کره شمالی می گوید: سلاح های تست شد ‘دوربرد توپخانه’: گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کره شمالی رسانه های دولتی منتشر شده تصاویر روز شنبه از رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد نظارت بر آنچه که از آن به نام “دوربرد توپخانه” مته پس از سئول گفت: پیونگ یانگ تا به حال راه اندازی دو کوتاه برد موشک های بالستیک در آن برای اولین بار سلاح های آزمون برای ماه می باشد.

تصاویر در Rodong Sinmun روزنامه شامل تصاویر متعدد راه اندازی سیستم های موشک و چند تا از بزرگتر کالیبر موشک اخراج از پرتاب در یک جنگل.

ورزش آمد به شمال در میدان جنگ برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اما کیم — پوشیدن چرم سیاه و سفید شنلن و دستکش و انبوه روسی به سبک کلاه — نه همین یک ماسک برای نظارت بر آتش اگر چه یک افسر همراه او تا به حال یک پوشش بیش از دهان او.

کیم ابراز “رضایت بزرگ” با نتایج گفتن سربازان به نگه داشتن در ذهن “آهن خواهد شد و سرسخت برای دفاع از میهن پرستی به عنوان قوی به عنوان یک دیوار آهنین سوسیالیستی میهن مهم تر از زندگی خود را” رسمی KCNA خبر داد.

کره جنوبی گفت که روز دوشنبه راه اندازی به نظر می رسد دو کوتاه برد موشک های بالستیک-که ایران مسلح به شمال ممنوع است و از تست در شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه.

کره جنوبی نظامی گفت: دو دستگاه از کار اخراج شدند شرق بیش از دریا از ونسن در منطقه شمال شرق سواحل و پرواز 240 کیلومتر (150 مایل) در حداکثر ارتفاع 35 کیلومتر.

شمال همچنین به نظر می رسد به حمل یک شلیک مته آغاز شد که روز شنبه آن اضافه شده است.

پیونگ یانگ به دنبال به “عادی سازی” آزمایش سلاح های جدید با شلیک آنها را در کنار سیستم های موجود و “فریم آن را به سادگی به فرمت موشک توپخانه دریل” گفت: یوسف دمپسی از موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک.

هسته ای مسلح به شمال انجام یک سری از آزمایشات در سال گذشته آن را اغلب به عنوان چند موشک راه اندازی سیستم های, و, که بارها و بارها در بازی های برگزار شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

– Coronavirus پیشنهاد –

روز دوشنبه دریل آمد روز پس از سالگرد یک سال از سقوط از هانوی نشست و پس از آن مذاکرات هسته ای شده اند در یک وقفه بیش از تحریم ها و چه شمال خواهد بود مایل به رها کردن در بازگشت.

پیونگ یانگ مجموعه واشنگتن پایان سال مهلت برای ارائه آن تازه امتیازات و آن را به عنوان منقضی شده کیم اعلام شمالی دیگر در نظر گرفته خود را در آن moratoriums هسته ای و موشک بالستیک بین قاره ای آزمایش تهدید به نشان دادن یک “جدید سلاح های استراتژیک” به زودی.

سئول و واشنگتن هفته گذشته به تعویق افتاد آینده تمرینات نظامی مشترک بیش از coronavirus شیوع — جنوب نزدیک به 5,000 عفونت-و رئیس جمهور مون جائه در ارائه به همکاری بیش از این بیماری با شمال است که مرزهای خود را بسته به سعی کنید برای جلوگیری از یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر شیوع.

این حرکت تا به حال تولید شده “بدون حسن نیت” از شمال گفت: Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول بود که ساخت روشن “آن را ادامه خواهد داد به منظور بهبود قابلیت های نظامی و outsized خواسته با وجود سیاسی و بهداشت عمومی دلمشغولیهای از پکن به سئول و واشنگتن”.

با این وجود روز سه شنبه KCNA گزارش هیچ اشاره ای به آمریکا و کره جنوبی و Ahn چان ایل یک پناهنده و پژوهشگر در سئول گفت که این تمرین ممکن است با هدف مخاطبان داخلی پس از اخراج از حزب کارگران مقامات هفته گذشته است.

“گذشته از قرار دادن فشار بر روی ما راه اندازی است که به عمد استوک احساسات در درون خود داخلی (persian) برای اهداف سیاسی” Ahn به خبرگزاری فرانسه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>