کره شمالی ضربه شلاق در کره جنوبی آموزش نظامی می فرستد با سلام به چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کره شمالی به شدت انتقاد کرد, در کره جنوبی بیش اخیر نظامیان در حالی که رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد ارسال یک پیام شخصی به چین شی جین پینگ را به او تبریک می گویم که کشور را به موفقیت در کنترل coronavirus رسانه های دولتی خبر داد.

یک نظامی کره شمالی, نماینده گفت: اخیر کره جنوبی نظامیان بودند قبر تحریک آمیز که خواستار یک واکنش, با توجه به بیانیه های انجام شده توسط خبرگزاری مرکزی کره (KCNA).

“اخیر مته در خدمت به عنوان یک فرصت که بیدار ما یک بار دیگر به این واقعیت آشکار است که دشمنان باقی می ماند و دشمنان تمام وقت” در بیانیه ای گفت:.

کره شمالی با ذکر یک تمرین نظامی با جمهوری کره نیروی هوایی (ROKAF) فرمان مبارزه با هوا در روز چهارشنبه و گفت: دریل نقض اینتر-کره ای موافقت نامه با هدف کاهش تنش نظامی.

“همه چیز در حال حاضر قصد بازگشت به نقطه شروع قبل از شمالی-جنوبی نشست در سال 2018” در بیانیه ای گفت:.

روز یکشنبه در کره جنوبی گفت: کره شمالی نیروهای اخراج چند عکس به سمت کره جنوبی در پست گارد در منطقه غیرنظامی (DMZ) که جدا از این دو کشور.

کره جنوبی نیروهای خود در پاسخ به شلیک هشدار بدم اما هیچ تلفات گزارش شده است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفته بود عکس از کار اخراج شده توسط کره شمالی شد و به احتمال زیاد “اتفاقی”.

در یک جداگانه اعزام KCNA گفت: کیم ارسال یک پیام کلامی به رئیس جمهور چین در مورد coronavirus KCNA گفت.

“کیم جونگ سازمان ملل متحد در پیام خود به گسترش خود را سلام گرم به چین تبریک گفت و او را بسیار قدردانی است که او تصرف یک شانس پیروزی در جنگ در برابر اپیدمی بی سابقه گفت:” KCNA.

کیم آرزو یازدهم سلامتی و KCNA گزارش گفت: روابط بین پیونگ یانگ و پکن شد “بصورتی پایدار و محکم تثبیت.

در مورد خواسته کیم پیام یازدهم در طول یک جلسه توجیهی روزانه در پکن روز جمعه, چینی, وزارت خارجه, سخنگوی Hua Chunying گفت: چین و کره شمالی در حال دوستانه با همسایگان و در ارتباط نزدیک در Covid-19 اپیدمی کنترل. او گفت که او تا به حال هیچ چیز برای به روز رسانی با در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا یازدهم را ارسال پاسخ به کیم.

Covid-19 است که بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

کره شمالی گفته است که هیچ مورد از coronavirus اما قبلا تقویت مرز چک و اقدامات ضد اپیدمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>