کره شمالی اخراج شدند چند مظنون به موشک های کروز می گوید سئول

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کره شمالی روز سه شنبه اخراج چند مظنون به موشک های کروز به سمت دریای جنوب نظامی گفت.

این “چند پرتابه” اخراج از Munchon در شرق کشور معتقد بودند به “کوتاه برد موشک های کروز” ستاد مشترک ارتش در بیانیه ای گفت.

آزمون می آید یک روز قبل از هسته ای شمالی نشانه 108th سالگرد تولد بنیانگذار آن کیم ایل سونگ پدر بزرگ رهبر فعلی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

همچنین یک روز قبل از جنوبی دارای انتخابات مجلس و در زمانی که توجه جهان شده است تا حد زیادی متمرکز بر بیماری همه گیر کوروناویروس که پیونگ یانگ اصرار دارد آن را تا کنون موفق به فرار.

شمال بارها آزمایش موشک های بالستیک در سال های اخیر که صعود بالا زمین اغلب به فضای قبل از اینکه پایین آورده به سمت اهداف خود را در سرعت بالا توسط نیروی گرانش است.

زرادخانه خود را شامل موشک های قاره (موشک بالستیک قاره پیما) است که قادر به رسیدن به تمام سرزمین اصلی ایالات متحده.

در مقابل موشک های کروز سفر در پایین ارتفاعات — گاهی اوقات فقط چند متر (فوت) بالاتر از سطح آنها را سخت به تشخیص — و در حال پیگیری در طول پرواز خود را.

گاهی اوقات بسیار مانورپذیر آنها نیاز به پیچیده سیستم های هدایت آنها را به اهداف خود.

روز سه شنبه موشک های سفر بیش دریای ژاپن, همچنین شناخته شده به عنوان دریای شرق قبل از پایین آمدن در آب JCS گفت.

“کره جنوبی و مقامات اطلاعاتی آمریکا در حال نزدیک تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به آنها اضافه شده است.

شمال منوط به های متعدد شورای امنیت سازمان ملل متحد تحریم ها بیش از آن ممنوع سلاح های برنامه.

آن را تا به انجام یک سری از آزمایشات سلاح در ماه های اخیر اغلب توصیف آنها به عنوان های متعدد راه اندازی سیستم های موشک در حالی که دیگران آنها را به نام موشک های بالستیک.

پیونگ یانگ به شلیک موشک های کروز در گذشته است.

در ماه ژوئن سال 2017 آن را مورد ستایش قرار داد موفق آزمون از آنچه در آن نامیده می شود یک نوع جدید از سطح-به-کشتی موشک کروز طراحی شده برای ضربه زدن به “دشمن هر گروه از نبرد” که تهدید کره شمالی.

که راه اندازی اهداف در دریای ژاپن آن را گفت و در محل این هفته پس از دو ما ناوهای هواپیمابر USS Carl Vinson و یو اس اس رونالد ریگان در زمان بخشی در مانور نیروی دریایی در این منطقه است.

کسانی که موشک های پرواز برخی از 200 کیلومتر (120 مایل) است که تحلیلگران گفت: بهبود در 2015 تست که پرواز تنها 100 کیلومتر.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معامله متقابل توهین و تهدید جنگ در سال 2017, ارسال تنش های سر به فلک کشیده.

جنوبی از رئیس جمهور مون جائه-در استفاده از Pyeongchang بازی های المپیک زمستانی در کشور خود را به کارگزار سریع دیپلماتیک ایجاد روابط حسنه و یک سری از اجلاس دنبال کرد.

اما مذاکرات میان پیونگ یانگ و واشنگتن شده است تا حد زیادی دور از اجلاس هانوی را شکست تا در فوریه سال گذشته به دلیل اختلاف نظر در تحریم و چه در شمال خواهد بود مایل به رها کردن در بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>