Superstarz وارد لیگ برتر بدمینتون لیگ, نیمه نهایی در برابر شمال شرقی رزمندگان در پشت پا با دو برابر ستاره Satwiksairaj Rankireddy حکومت به دلیل آسیب مچ پا. آن را یک فرصت جنوب شرقی رزمندگان برداشت با هر دو دست ضرب و شتم چنای 3-0 و رسیدن به خود را قبل از ازدواج نهایی در Gachibowli ورزشگاه سرپوشیده در اینجا. آنها را به دیدار برنده قهرمان بنگلور رپتورز مقابل پونا 7 مطلب.

افسانه ای کره ای دونفره لی یونگ دائه و سابق جهان شماره 1 Kim Ha Na کشیده هیجان مخلوط دونفره بازی در برابر B Sumeeth ردی و جسیکا Pugh در سه تنگ بازی ها — 15-12, 9-15, 15-14. هنگامی که آن را به بحران 31 ساله یونگ دائه که حرفه ای با تزئین دو بازی های المپیک و شش قهرمانی جهان مدال پا به پیروزی دو امتیاز.

هنگ کنگ لی Cheuk یی در آینده در آینده برای شمال غرب رزمندگان جامع ضرب و شتم چاشنی تامی Sugiarto 15-12, 15-12. اندونزی Sugiarto شده بود بی نظیر این PBL فصل با پیروزی در مسابقات. روز جمعه او کاهش یافت و به Cheuk یی را بازی فریبنده. 23-در سال Cheuk یی 18 رتبه در جهان در حال دستیابی به موفقیت 2019 برنده – دلار هنگ کنگ باز تعجب آور برخی از نام های بزرگ در راه از جمله Kidambi Srikanth. با او استادانه لمس و فریبنده بازی Cheuk یی دیکته سرعت در برابر Sugiarto دادن تیم خود را قاطع 2-0 منجر شود.

Sumeeth ردی و Dhruv Kapila مانده بودند با این کار از آوردن تیم خود را به مشاجره در برابر Bodin Isara و کریشنا پراساد درب پارکینگ در مردان دو برابر است. این یک مغلوب ساختن پیشی جستن بازی برای چنای و یک پیروزی می توانست به آنها کمک کرد سطح کراوات. Sumeeth و Kapila از دست داد اولین بازی و زندگی خطرناکی در دوم آن را به decider اما در نهایت رفت, 13-15, 15-14, 10-15.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im