نویدا جاده در نزدیکی شاهین باغ باز به طور خلاصه سنگر دوباره

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

جاده اتصال فریدآباد به نویدا که مسدود شده بود برای آخرین 69 روز پس از ضد شهروندی اصلاح قانون تظاهرات آغاز شد در شاهین باغ در جنوب شرق دهلی نو افتتاح شد به طور خلاصه در صبح روز جمعه قبل از آن مسدود شده بود دوباره توسط پلیس سنگر گفت: گزارش.

خبرگزاری ANI گزارش شده بود افتتاح جاده اتصال فریدآباد و Noida در صبح روز جمعه پس از طرف تعیین شده توسط دیوان عالی کشور مشخص کرده است که این امکان در پنج شنبه شب.

با توجه به livehindustan.com این barricading از جاده به فریدآباد و Jaitpur از Mahamaya روگذر در Noida برداشته شد به طور موقت به سهولت تراکم بود که باعث شد با توجه به گیر-ضربه وسیله نقلیه مانع جریان ترافیک در نزدیکی نویدا فیلم شهر.

The road was closed after it was briefly opened on Friday morning

جاده ها بسته شد و پس از آن به طور خلاصه باز در صبح روز جمعه
( HT عکس
)

از طرف تعیین شده توسط دیوان عالی کشور بود دیروز نشان داد امکان باز شدن برخی از مسیرهای با وجود بن بست در مذاکرات با معترضان که حاضر به ترک اعتراض خود را محل تا زمانی که تابعیت اصلاحیه قانون آنها مخالف لغو شده است.

ارشد طرفداران سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran تا به حال برای اولین بار صحبت از امکان پس از پایان دومین روز مذاکرات با معترضان که مسدود عمده شریانی جاده اتصال جنوب دهلی نو با ماهواره ای شهر نویدا در اوتار پرادش.

Ramchandran گفت که او همراه با Hegde در بازدید از برخی از مسیرهای جایگزین–مسدود شده توسط پلیس—پیشنهاد برای بازگشایی توسط برخی از زنان میدهد.

“ما به خواست معترضان به آمده تا با راه حل های خلاق به وضعیت ترافیک است. ما خوشحال هستند که پلیس دهلی باید co-عمل با ما پیشنهادات و استفاده از برخی از جاده ها ممکن است به زودی ترمیم به خصوص برای مسافران رفتن به سمت Faridabad” Hegde گفته بود روز پنج شنبه.

تظاهرات در شاهین باغ آغاز شده در 15 دسامبر 2019 در جاده 13A اتصال دهلی نو با نویدا و آن را منجر به پلیس با قرار دادن در محاصره شديد دیگر مسیرهای جایگزین در مجاورت منجر به شدید ترافیک برای مسافران و رفت و آمد بین Noida دهلی نو و فریدآباد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>