نویدا می شود یک رنگین کمان ایستگاه به تشخیص transgenders’ محل در جامعه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نویدا را بخش-50 ایستگاه مترو شده است به نام رنگین کمان ایستگاه روز چهارشنبه در به رسمیت شناختن transgender community توسط Noida مترو راه آهن همکاری (NMRC). ایستگاه اختصاص داده شده به فراجنسیتی جامعه در تلاش برای توانمند سازی آن با احترام و باعث تغییر در آن است که چگونه درک شده توسط دیگر بخش های جامعه گفت: مقامات.

“NMRC دریافت کرده بود تعدادی از پیشنهادات از افراد و سازمان های غیر دولتی در مورد یک نام مناسب برای ایستگاه است که به درستی دلالت و نشان دادن ماهیت این جامعه است. نگه داشتن این پیشنهادات در ذهن NMRC تصمیم گرفته است به نام ایستگاه به عنوان ‘رنگین کمان’ ایستگاه” رسمی NMRC نسخه امضا شده توسط خود مدیر عامل Ritu Maheshwari گفت.

نویدا بخش 50 netro ایستگاه در خط آبی که متصل شهرهای دوقلو نویدا و گریتر نیدا.

برای Coronavirus به روز رسانی های زنده

Maheshwari بود در اوایل این ماه اعلام کرد که قصد به نام ایستگاه بعد از trangender جامعه بیان کرد که این امر آنها را فرصتی برای اتصال با جریان اصلی. او تا به حال روشن است که تعهد به جامعه معنا نیست که این ایستگاه بود که محفوظ صرفا برای استفاده از آنها. آن را باز خواهد شد برای استفاده توسط عموم مردم او روشن است.

NMRC همچنین پیشنهاد به ارائه اشتغال به عضوی از جامعه فراجنسیتی.

“این طرح در نظر گرفته شده برای بالا بردن و ارائه اشتغال به جامعه فراجنسیتی. تحت این طرح آنها خواهد بود و باید برای برخی از فعالیت ها مانند فروش بلیط مقابله و خانه داری” Maheshwari گفته بود در 22 ژوئن.

همچنین بخوانید: نویدا پلیس ساعت دوم بهترین زمان پاسخ به تماس پریشانی در

بخش-50 ایستگاه مترو خواهد شد به روز رسانی شامل امکانات توالت و برخی از ویژگی های دیگر به بازتاب آن وضعیت خاص است. روند ارتقاء ایستگاه است که به احتمال زیاد در یک ماه کامل است. NMRC قبلا اختصاص داده شده و از آن ایستگاه دیگر به صورتی ایستگاه در افتخار از زنان است.

مترو خدمات در نویدا و دیگر قطعات از شورای ملی مقاومت به حالت تعلیق باقی می ماند با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>