‘هیچ واکسن = no تنیس’: سابق ویمبلدون قهرمان ترس 2020 فصل ممکن است …

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق جهان شماره یک آملی Mauresmo ترس 2020 فصل تنیس می تواند به عنوان ویمبلدون ستاد آماده به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای قراضه در این سال مسابقات است.

تنیس متوقف است تا ماه ژوئن 7 با کل اروپا رس-دادگاه های نجومی در حال حاضر نیز coronavirus و ویمبلدون انتظار می رود به طور رسمی لغو شده در روز چهارشنبه.

اورژانس جلسات به حل و فصل ویمبلدون موضوع وقوع بودند در میان تمام انگلستان روسای باشگاه در روز سه شنبه.

ویمبلدون برگزارکنندگان را رد کرد بازی این هفته دو, چمن-دادگاه مسابقات میله میله برای اجرا از 29 ژوئن تا جولای 12, در پشت درهای بسته.

باز فرانسوی در حال حاضر شده است به تعویق افتاد shoehorned به برنامه در ماه سپتامبر پس از باز ما و آن دشوار خواهد بود برای ویمبلدون برای پیدا کردن یک تاریخ مناسب به تنظیم مجدد.

Mauresmo 2006 ویمبلدون قهرمان توییتی روز سه شنبه: “من فکر می کنم که ما در حال رفتن به باید برای رسم یک خط در زیر 2020 فصل تنیس.

“بین المللی مدار = نر و ماده بازیکنان از تمام ملیت ها از جمله کارکنان مربیگری تماشاگران و مردم از سراسر جهان را که این حوادث به زندگی است.

“هیچ واکسن = no تنیس.”اما سه بار قهرمان ویمبلدون بوریس بکر در پاسخ به این بازیکن در توییتر خواستار یک رویکرد مثبت.

“ما باید با این همه عذاب و دل تنگی — البته تنیس برگزار خواهد شد در این سال” او هنوز توییتی.

Mauresmo نیز مربی سابق اندی موری که برادر جیمی گفت: لغو این مسابقات در تمام انگلستان باشگاه تنها گزینه واقع بینانه.

موری دو بار گرند اسلم مردان دو برابر قهرمان گفت: به تعویق انداختن مسابقات ارائه یک سری از موانع از جمله کوتاه شب.

“من فکر می کنم آنها آن را دشوار است به حرکت در این مسابقات به دلیل این که شما در حال اجرا به دیگر مسابقات که برای لحظه ای هنوز هم در برنامه” 34 ساله اسکاتلندی به بی بی سی گفت.

“و همچنین فقط همه چیز مثل روز روشن به میزبان این رویداد است. هر هفته که می گذرد شما را کمتر و کمتر نور به بازی بازی های مسابقات.”معاون رئيس جمهور از فدراسیون تنیس پیش بینی شده در روز دوشنبه که ویمبلدون خواهد بود لغو و انتقاد فرانسه, تنیس, فدراسیون برای حرکت باز فرانسوی به پاییز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>