هیچ تهدیدی برای مانیپور دولت, بحران حل خواهد شد در 2-3 روز: Himanta Biswa S…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Himanta Biswa سرما به convenor از شمال شرق دموکراتیک داد (NEDA) این Bharatiya Janata Party (BJP)-چراغ های جلو ضد کنگره نیروها در جنوب شرق گفت: با وجود تهدید به N. Biren Singh-رهبری دولت ائتلافی در مانیپور و ادامه بحران سیاسی در مرز دولت خواهد ضربه بعد از دو-سه روز است.

بی جی پی به رهبری دولت ائتلافی در مانیپور کاهش می یابد به یک اقلیت هفته گذشته پس از سه حزب از اعضای مجلس قانونگذاری (MLAs) استعفا داد و در هفته گذشته و شش دیگر قانونگذاران و چهار از مگالایا سانتی متر کنراد Sangma ملی حزب مردم (NPP) یک Trinamool کنگره (TMC) و مستقل قانونگذار نیز انصراف و حمایت از آن است.

“وضعیت بیشتر یا کمتر تحت کنترل است. ما در حال مشاوره با ما MLAs و همه چیز حل خواهد شد به سادگی. وجود دارد هیچ چیز برای نگرانی” سرما ارشد وزیر در آسام را بی جی پی به رهبری دولت گفت: رسانه ها افراد در گواتی.

سرما تا به حال نقش مهمی در شکل گیری اولین بی جی پی به رهبری دولت در مانیپور در سال 2017, هنگامی که این حزب تا به حال امن 21 کرسی در 60-عضو مجمع به کنگره 28.

بی جی پی می تواند تشکیل دولت ائتلافی به دلیل حمایت از دیگر NEDA ترکیبات مانند NPP ناگا جلو مردم (NPF) و همچنین MLAs از TMC این Lok Janshakti حزب (LJP) و مستقل قانونگذار.

روز یکشنبه سرما همراه با NPP ملی رئیس جمهور و سانتی متر Sangma پرواز کرده بود به مانیپور سرمایه ایمفال در یک پرواز چارتر برای برگزاری بحث و دفن تفاوت میان شرکای ائتلاف.

“تمام بحث های صورت گرفت در یک شیوه ای مثبت. شما دیدن نتایج خوب در دو-سه روز است. وجود دارد مطلقا هیچ نگران نباشید. من بازدید ایمفال دوباره در روز سه شنبه” سرما گفت.

گمانه زنی مملو بوده است که سینگ ممکن است در تلاش برای بازگرداندن مخالف NPP قانونگذاران به دولت ائتلافی به آنها استعفا کرده بود شکایت علیه سانتی متر سبک از عملکرد.

سرما اما rubbished به گمانه زنی در مورد رهبری تغییر دهید.

“به عنوان سخنران Yumnam Khemchand سینگ بود رد صلاحیت برخی از MLAs وجود دارد می تواند برخی از تفاوت در ‘معماری’ از ائتلاف اما بیشتر یا کمتر از ما در حال ادامه با روح ندا و NDA. همه شکایات و نارضایتی خواهد پرداخت. هیچ سوال از هر گونه رهبری تغییر در این نقطه در زمان” گفت: سرما.

بی جی پی قدرت در مجلس شده است به کاهش 18 پس از استعفای سه تن از آن MLAs.

اما آن را هنوز هم لذت می برد با پشتیبانی از چهار NPF MLAs و LJP قانونگذار ائتلاف شمارش به 23.

در حالی که رقیب اصلی کنگره دارای 20 MLAs و همچنین دارای پشتیبانی از چهار هسته MLAs و یک نماینده مجلس از TMC و مستقل است.

در مجموع کنگره-رهبری تازه شکل گرفته سکولار و مترقی جلو (SPF) 26 MLAs.

مانیپور مجمع قدرت شده است به کاهش 52 به دلیل چند disqualifications و استعفا.

BJP را نامزد Sanajaoba Leishemba برنده Rajya سبها انتخابات جمعه گذشته تامین 28 رای به کنگره نامزد T Mangibabu 24 با وجود حزب حاکم را کاهش و قدرت و بالا بردن امید صرفه جویی در دولت ائتلافی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>