هیچ نشانه ای از خرابی موتور در کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط: NTSB

خرابه در صحنه سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن NBA بزرگ کوبه برایانت و هشت نفر دیگر نشان داد که هیچ شواهدی از خرابی موتور یک گزارش مقدماتی از ملی ایمنی حمل و نقل (NTSB) گفت.

برایانت و 13-year-old daughter Gianna میان نه که جان زمانی که هلیکوپتر سقوط کرد و در زمین ناهموار غرب لس آنجلس در ژانویه 26.

“همه مهم قطعات هلیکوپتر واقع شد در خرابه های منطقه,” با توجه به گزارش. “سؤال اصلی و روتور دم مجامع یافت آسیب سازگار با صفحه چرخش در تاثیر.

“قابل مشاهده بخش از موتورهای نشان داد هیچ شواهدی از یک uncontained یا فاجعه بار داخلی شکست.

“شماره 2 موتور اول-مرحله کمپرسور تیغه های به نمایش گذاشته شده نکته curl در جهت مخالف چرخش سازگار با صفحه چرخش در تاثیر است.”

روز جمعه گزارش شد خلاصه ای از محققان یافته های تا کنون. گزارش نهایی شناسایی علت سقوط انتظار می رود که حداقل یک سال برای تکمیل.

محققان از NTSB و نهادهای دیگر با توجه به آنچه نقش مه سنگین است که صبح روز یکشنبه ممکن است بازی کرده اند.

“محققان ما در حال حاضر توسعه یک مقدار قابل توجهی از شواهد در مورد شرایط این غم انگیز سقوط” NTSB رئیس رابرت Sumwalt در بیانیه ای گفت.

“و ما با اعتماد به نفس است که ما قادر خواهد بود برای تعیین علت آن را به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه عوامل است که کمک به آن را بنابراین ما می توانیم توصیه های ایمنی برای جلوگیری از حوادث مانند این اتفاق می افتد دوباره.”

در علاوه بر این به 41 ساله برایانت و Gianna کسانی که در تصادف کشته شد و در بسکتبال هم تیمی های الهام Altobelli و Payton چستر الهام پدر و مادر و جان کری Altobelli با کوتوله ها, سارا چستر مربی تیم بسکتبال کریستینا Mauser و خلبان Ara Zobayan.

آنها به عنوان یک girls’ مسابقات بسکتبال در برایانت Mamba آکادمی ورزشی در حومه هزار اوکس داشتن رفتگان از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی.

مرگ را لرزاند NBA و مجامع ورزشی جهانی و همچنین لس آنجلس-که در آن برایانت برنده پنج NBA عناوین بازی برای همه از او 20 سال زندگی حرفه ای با لس آنجلس لیکرز.

خاطرات انجامید در اطراف شهر به عنوان طرفداران چپ گل, بادکنک, basketballs حیوانات کشباف و دیگر یادگاری در برایانت (آرکانزاس) افتخار در لیکرز’ مرکز استیپلز آرنا تیم مرکز آموزش در حومه El Segundo و به عنوان نزدیک به محل سقوط به عنوان آنها می توانند.

لیکرز افتخار برایانت با یک بازی قبل از مراسم کمتر از یک هفته پس از مرگ او و یک مکان یادبود برای برایانت و دیگر قربانیان نیز برنامه ریزی شده برای تاریخ 24 فوریه در مرکز استیپلز.

این گزارش شامل عکس از منطقه سقوط در کوه های سانتا مونیکا از جمله یکی از نزدیک شاهد این سایت و یکی از دوربین های امنیتی نشان می دهد که هلیکوپتر پرواز به ابرها.

این همچنین شامل نظرات از شاهد بود که بر روی یک دوچرخه کوهستان نوین و محققان گفت: او شنیده هلیکوپتر نزدیک است.

او گفت: او را دیدم آبی و سفید هلیکوپتر از ظهور ابر سفر به جلو و پایین رعایت آن را برای حدود دو ثانیه قبل از آن سقوط کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر