هیچ کمبود هیدروکسی کلروکین در هند: IDMA گجرات رئیس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رئیس هند تولید کنندگان مواد مخدر’ Association, Gujarat فصل تأکید کرده است که وجود دارد هیچ کمبود هیدروکسی کلروکین در هند و این کشور از زمان تولید HCQ 35 تا 40 کرور قرص ماه است.

صحبت به آنی, Front, شاه, رئیس, هند تولید کنندگان مواد مخدر’ Association, Gujarat فصل گفت: “در حال حاضر ما ظرفیت تولید هیدروکسی کلروکین است که 35 تا 40 کرور قرص ماه است. این است که 10 برابر بیشتر از ما مورد نیاز است. وجود دارد هیچ کمبود HCQ در هند است.”

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

او در ادامه گفت که هند دارای تقریبا 70 درصد ظرفیت جهانی تولید HCQ.

“قبل از این COVID-19 وضعیت را به تصویر آمد HCQ بود که به طور سنتی استفاده می شود برای درمان مالاریا و برخی آرتروز شرایط. اگر ما می بینیم که در سال گذشته مصرف کل مصرف HCQ در هند حدود 2.4 کرور قرص. نسبت به ما جاری ظرفیت تولید تقریبا 34-40 cr قرص ماه” گفت: شاه.

“هند یکی از تولید کنندگان پیشرو در داروسازی. صادرات دارو به تقریبا در هر کشور در سراسر جهان. حتی در این مستند با حمایت از مودی-دولت ما شده اند قادر به حفظ تولید و عرضه دارو می باشد. ما نیز در این موقعیت به تهیه کردن به بین المللی خواسته دارو,” او اضافه شده است.

شاه گفت که در ابتدا که آنها در مواجهه با مشکلات در مورد سفر خود را از کارکنان شرکت می باشد. اما دولت خطاب به این سرعت.

“ما یک محدودیت از کارگران اما این است که یک بحران عمده این صنعت می داند که چگونه به تمرکز بر داروهای ضروری برای اولین بار گفت:” شاه ،

دولت در حال حاضر ساخته شده یک استخر تقریبا 10 کرور قرص با آنها به طوری که در احتمال سنبله ما یک استخر از 10 کرور HCQ تبلت های موجود در هند است که کافی است برای درمان 20 lakh COVID بیماران او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>