هیچ مهلت برای آسام بیهار به عنوان سیل بدتر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آسام و بیهار در ادامه به صورت تیره و تار سیل وضعیت رودخانه ها همچنان باقی می ماند در سیل و floodwater وارد مناطق جدید در سراسر ایالات متحده بولتن از دولت, مدیریت بحران, مقامات روز دوشنبه گفت:.

مرگ و میر در آسام افزایش یافته است به 103 پس از دیگری فرد فوت ناشی از غرق شدن در روز دوشنبه. در آن بولتن آسام دولت و مدیریت بحران سازمان (ASDMA) گفت: سیل به آمار بیش از دو میلیون نفر از مردم در 22 ایالت 33 مناطق. گلپرا ادامه داد: باید دولت را در بدترین ضربه منطقه با نزدیک به 462,000 مردم که متاثر از سیل بولتن گفت. آن اضافه شده است که بیش از 45,000 مردم اکثریت آنها از گلپرا شده اند آواره و پناه گرفتن در امداد اردوگاه در سراسر منطقه 17.

با توجه به دفتر مرکزی کمیسیون آب (CWC) بولتن تعدادی از رودخانه ها ادامه داد: به سرریز در دولت است. این براهماپوترا جریان بود بالاتر از خطر را در Nematighat, تزپور, گلپرا و Dhubri ولسوالی در حالی که Dhansiri جیا Bharali, Kopili و Beki رودخانه ها نیز جریان بالا علامت قرمز آن گفت.

این وضعیت سیل در پارک ملی کازیرانگا بهبود یافته با 80 درصد از مساحت آن در حال حاضر هولناک که نسبت به 90 درصد تا آخر هفته پارک, مقامات گفت. از 223 جنگل اردوگاه در پارک 62 هولناک. بیش از 130 حیوانات از جمله 14 کرگدن کشته در سیل مقامات آشنا با این موضوع گفت.

در بیهار سیلاب به مناطق جدید در 11 تحت تاثیر قرار مناطق موثر بر یک میلیون جمعیت بیشتر دولت و مدیریت بحران وزارت گفت. این گروه در آن بولتن گفت: در مجموع 2.4 میلیون نفر شده ضربه سیل در 11 از 38 منطقه در بیهار با دربنگا بودن بدترین تحت تاثیر قرار.

در پتنا آب و هوا مرکز هشدار داده است از باران بیشتر در روزهای آینده. “موسمی تغار رسیده است و نزدیک به کوهپایه های هیمالیا. یکی دیگر از شمال و جنوب از طریق بیهار به شمال Odisha دروغ است 1.5 متر بالاتر از سطح دريا. در این مکانیسم های ناحیه شمالی بیهار از جمله سوپول, ارریا, کیشانگنج و Madhepura هستند به احتمال بسیار زیاد برای دریافت سنگین باران در روزهای” SK پاتل افسر وظیفه در این مرکز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>