هیچ سفر راه آهن در ماهاراشترا بلیط برای لغو شود می گوید: راه آهن

مسافران که مایل به سفر با قطار در ماهاراشترا نمی شود مجاز به انجام این کار. اینتر منطقه سفر با قطار در ماهاراشترا اجازه داده نخواهد شد از ژوئن 1 راه آهن کشور گفت: در اطلاع رسانی پنج شنبه شب.

بلیط از مسافران که نشات گرفته و فسخ ایستگاه ها در ماهاراشترا لغو خواهد شد اطلاع رسانی گفت.

“ماهاراشترا دولت آگاهانه راه آهن که بین منطقه سفر ممنوع است در ایالت ماهاراشترا. از این رو مطلوب است که بلیط تمام مسافران که نشات گرفته و فسخ ایستگاه سقوط در ماهاراشترا لغو شود و هزینه کامل داده می شود و بدون کسر هر گونه لغو اتهامات عنوان شده علیه. آن مورد نظر است که تا سفارشات بیشتر بین دولت و رزرو در ماهاراشترا باید اجازه داده نمی شود.” اخطار بخوانید.

این مسافران که مایل به سفر به خارج ماهاراشترا مجاز خواهد بود به سفر.

راه آهن هند آغاز خواهد شد بهره برداری از 200 مسافر قطار از ژوئن 1 در سراسر هند است. قطار عمل خواهد شد در کنار Shramik قطار ویژه که استفاده می شود به تخلیه کارگران مهاجر.

با توجه به زودتر جهت رزرو بلیط آغاز شده و در صبح روز پنجشنبه و تنها به در دسترس خواهد بود از راه آهن پذیرایی و گردشگری شرکت (IRCTC) وب سایت.

اما در اواخر پنج شنبه در هیئت مدیره راه آهن گفت: رزرو شمارنده مشترک مراکز خدمات برای رزرو محفوظ بلیط باز خواهد شد در روز جمعه. منطقهای راه آهن تصمیم می گیرید تعداد شمارنده باز می شود به عنوان در هر مورد نیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید