اتحادیه دولت گفت: هیچ برنامه به کاربران رسانه های اجتماعی, بررسی حساب های خود را از طریق Aadhaar احراز هویت و در عین حال یک ایده است که چندین بار در دادگاه به عنوان یک اندازه گیری برای مبارزه با اخبار جعلی و جلوگیری پورنوگرافی کودکان در اینترنت.

افشای ساخته شده توسط الکترونیک و فناوری اطلاعات وزیر راوی شانکار پراساد در یک نوشته شده پاسخ به یک سوال از یک Lok سبها عضو.

“وجود دارد هیچ پیشنهاد وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MeitY) به لینک پروفایل های رسانه های اجتماعی از کاربران با Aadhaar شماره(ع)” پراساد در پاسخ گفت: در حالی که همچنین اضافه کرد که دولت با در نظر گرفتن مراحل مختلف برای جلوگیری پورنوگرافی کودکان که وی به عنوان یک “تهدید جدی”.

“انتقام جنسی نیز در حال افزایش در کشور” در این بیانیه اضافه شده است.

این Aadhaar ارتباط پیشنهاد شد و برای اولین بار قرار داده و رو به جلو در یک دادخواست واصل در مدرس دادگاه عالی در ماه جولای 2018 زمانی که درخواست آنتونی کلمنت روبین خواسته دادگاه به سفارش دولت به استفاده از چنین احراز هویت اقدام به بررسی های غیر قانونی آنلاین شیوه های.

مشابه دادخواست واصل شد در Madhya Pradesh و عالی بمبئی در دادگاه قبل از آنها منتقل به دیوان عالی کشور. موضوع همپوشانی با طرح دولت برای تدوین قوانین است که رفع بدهی های دیجیتال شرکت هایی مانند گوگل و Facebook.

تاریخ بعد از شنیدن است و در عین حال به تصمیم و مرکز است که به احتمال زیاد در حال حاضر پیش نویس آن واسطه قوانین, که هنوز به نهایی.

فعالان گفته اند که این حرکت می تواند پیامدهای حریم خصوصی یک نگرانی است که دیوان عالی کشور نیز مطرح شده و در یکی از جلسات در ماه اوت است.

در حالی که پاسخ به یک سوال تکمیلی در مسدود کردن وب سایت های پخش اخبار جعلی و پورنوگرافی وزیر گفت: هند باید در مقایسه با چین و یا خاورمیانه اضافه کرد: “ما یک دموکراسی”.

کنگره رهبر Gaurav Gogoi می خواستم بدانم که آیا دولت صادر شده جهت به Facebook به عنوان تیرانداز اولین بار در جامع به حال زندگی می کنند جریان خاصی همه چیز را از طریق رسانه های اجتماعی پلت فرم.

وزیر گفت: او نمی خواهد در مورد آن نظر پس از تحقیقات پلیس در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de