توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 17 فوریه سال 2020 10:24:00 pm

NPR in Madhya Pradesh, Congress Madhya Pradesh NPR, NPR Indian, NRC India, Indian Express news Madhya Pradesh وزیر کمال نات. (فایل)

Madhya Pradesh وزیر کمال نات دوشنبه اظهار داشت که دولت هیچ طرح “در حال حاضر” به انجام پیشنهاد ملی ثبت احوال (NPR) به روز رسانی ورزش در دولت است.

Nath را روشن آمد و در پی کنگره MLA Arif مسعود تهدید به اعتراض علیه این حزب به رهبری دولت “تصمیم” به روز رسانی, NPR, خبرگزاری PTI گزارش روز دوشنبه.

اوایل امروز روز مسعود یک حزب قانونگذار از بوپال حال خواستار “تصمیم” بود rollbacked پس از او ادعا کرد که دولت gazette شده در مورد مرکز اجرای NPR.

توضیح داد: چرا NPR نیست NRC و در عین حال…

در یک بیانیه Nath توضیح داد و گفت که در حال حاضر دولت در حال رفتن برای پیاده سازی NPR. اطلاع رسانی در مورد که مذاکرات در جریان بود صادر شده در 9 دسامبر 2019.

“پس از این, این مرکز تصمیم گرفته است برای پیاده سازی شهروند (متمم) قانون (مصوب مجلس در دسامبر 11).

“این بدان معنی است که NPR ابلاغ توسط دولت است نه یک تحت کا 2019 اما طبق مفاد کا-1955s 2003s قانون 3. با وجود این, NPR را اجرا نمی شود در دولت” بیانیه صادر شده توسط رئیس جمهوری اعلام کرد.

بخوانید | 154 برجسته شهروندان نوشتن به رئیس جمهور Kovind حمایت از کا, NPR, NRC

Madhya Pradesh سخنگوی دولت و روابط عمومی وزیر P C شارما نیز روشن است که این روزنامه اطلاع رسانی در این موضوع صادر شد زودتر و نگهداری می شود که NPR را اجرا نمی شود در دولت PTI گزارش شده است.

این NPR برنامه ریزی شده است به انجام همراه با خانه لیست فاز سرشماری ورزش از 1 آوریل تا سپتامبر 30.

بسیاری از در مخالفت گفت که NPR در خود بود کمی بیش از یک شمارش ورزش اما با توجه به بی اعتمادی عمیق و تنش در اطراف جدید قانون تابعیت و NRC و جدید پرس و جو در NPR در پدر و مادر هنگام تولد آن می تواند یک کلید سنگ پله به سمت NRC.

اما نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah به تازگی گفت: این مرکز هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و هر گونه تصمیم گیری در اجرای NRC (ملی ثبت نام از شهروندان).

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de