‘هیچ کس در حال حاضر در جاده’: مرکز به دیوان عالی کشور بر کارگران مهاجر ترک در …

دیوان عالی کشور روز سه شنبه به دستور دولت مرکزی به اطمینان حاصل شود که امکانات اولیه مانند آب و غذا و دارو ارائه شده در خانههای امن که در آن هزاران نفر از مردم از جمله کارگران مهاجر بودند که در حال فرار از شهرستانها برای روستاهای بومی خود شده اند به طور موقت قرار دارد.

جهت بالا دادگاه پس از دولت مرکزی به دادگاه اطلاع داد که روز پنجشنبه در مقیاس بزرگ خروج از کارگران مهاجر شده است تحت کنترل در آورد و همه آنها را گرفته اند و به خانههای امن.

“من باید دستورالعمل دولت است که هیچ کس در حال حاضر در جاده ها است. هر کسی که در خارج بوده اند در دسترس پناهگاه” وکیل عمومی Tushar مهتا مرکز دوم ارشد-ترین قانون افسر به دادگاه گفت.

دادگاه راس بود شنیدن دو دادخواست یکی توسط طرفداران Rashmi Bansal و Anuj گوپتا و دیگری مدافع Alakh Alok Srivastava که به وضعیت اسفبار کارگران مهاجر به اطلاع دادگاه.

این مستند در کشور آغاز شد که در 25 مارس منجر به خروج کارگران از شهرهای بزرگ به دور بومی شهرها و روستاها. این وضعیت در دهلی در زمان به نوبه خود برای بدتر زمانی که هزاران نفر از افراد شلوغ آناند Vihar ایستگاه اتوبوس در شرق دهلی نو برای سفر به بومی خود را در ایالت اوتار پرادش است. بسیاری از آنها را پیدا می کنند و همراه با خانواده های خود به عنوان حمل و نقل عمومی در دسترس نیست.

دادگاه بالا بود در روز دوشنبه در پی یک گزارش وضعیت از دولت مرکزی در این زمینه است.

در آن استشهاد ظ قبل از دادگاه در روز سه شنبه مرکز دقیق مراحل مختلف گرفته شده توسط آن برای کاهش تهدید از Coronavirus.

آن گفت که اولین گام برای پرداختن به نگرانی در آمد در ژانویه 7 زمانی که اتحادیه های وزیر بهداشت خطاب به دولت سلامت دبیران به اقدامات برای مقابله با این وضعیت از جمله حصول اطمینان از کافی بیمارستان آمادگی.

آن فرستاده شده بود که یک نهادی پاسخ توسط مرکز و وضعیت نظارت در بالاترین سیاسی و اجرایی در سطح نخست وزیر.

استشهاد همچنین اظهار داشت که حرارتی غربالگری مسافران از چین, هنگ کنگ آغاز شده و در تاریخ 18 ژانویه در فرودگاه بین المللی. بیشتر انواع مشاوره های مسافرتی صادر شد, یکی از اولین در آینده به عنوان اوایل به عنوان تاریخ 30 ژانویه و مارس 4, حرارتی, غربالگری آغاز شد برای تمام پروازهای بین المللی و بیماران علامت دار به طور مستقیم گرفته شده برای جداسازی بخش مراقبت های عالی بيمارستان متصل به فرودگاه.

این مرکز همچنین جلب توجه دادگاه به جعلی و نادرست در گزارش, اخبار, ارتباط با coronavius تهدید و ادعا کردند که چنین خبری می تواند باعث وحشت و آسیب جدی به کل کشور است. از این رو دعا کرد که جهت صادر می شود باید به چاپ و الکترونیکی و رسانه های اجتماعی به انتشار هر چیزی بدون حصول اطمینان از واقعی واقعی موقعیت از طریق یک مکانیزم ارائه شده توسط دولت مرکزی.

نیمکت متشکل از رئیس دادگستری هند SA Bobde و عدالت L Nageswara Rao پرسید: این مرکز برای تشکیل یک کمیته از کارشناسان به آدرس پرس و جو از شهروندان در خصوص coronavirus تهدید. همچنین بر نیاز به جلوگیری از گسترش غلط و اطلاعات نادرست از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی و به یک سیگنال سبز به مقامات را سخت علیه کسانی که پخش خبر جعلی.

این جلسه در روز سه شنبه نیز ضروری به بحث و گفتگو در مراحل زیر باید انجام شود برای جلوگیری از وحشت در میان ساکنان خانههای امن. این مرکز پیشنهاد طناب زدن در خدمات آموزش مشاوران و مذهبی و رهبران جامعه به وکیل کسانی که تسلیم در خانههای یک پیشنهاد است که دادگاه به آسانی پذیرفته شده است.

مورد شنیده خواهد شد بعدی در مارس 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر