بدون نیاز به عجله توکیو المپیک تصمیم گیری می گویند ما به عنوان انشعابات ظهور

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ما المپیک روسای روز جمعه گفت به زمان بیشتری نیاز بود برای تعیین سرنوشت بازی های المپیک توکیو به عنوان یک عمده ما فدراسیون ورزشی به نام برای بازی به تعویق افتاد بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران ایالات متحده آمریکا در المپیک و پارالمپیک کمیته (USOPC) رئیس سوزان لیون گفت: وجود دارد هیچ نیازی نیست برای کمیته بین المللی المپیک به تصمیم فوری در توکیو.

“من فکر می کنم ما خواهد موافقم با کمیته بین المللی المپیک می گویند که ما بیشتر نیاز به مشاوره و اطلاعات از ما باید امروز برای تصمیم گیری در” لیون گفت.

“و ما مجبور به اتخاذ یک تصمیم. ما بازی ها در هفته آینده یا دو هفته از هم اکنون. آنها چهار سال از هم اکنون.

“بنابراین ما در حال تهیه کمیته بین المللی المپیک این فرصت را به جمع آوری این اطلاعات و مشاوره.

“در این نقطه در زمان ما نه احساس می کنید که لازم است برای ما اصرار دارند که آنها تصمیم گیری کند.”

اما تنها چند ساعت پس از لیون’, نظرات, ایالات متحده آمریکا شنا بر رشد بخش های درون ما, ورزش, در این موضوع با تماس برای USOPC به درخواست به تعویق افتادن.

در نامه سرگشاده ای به USOPC اجرایی سارا Hirshland, شنا, فدراسیون, رئیس, تیم Hinchey گفت: ما در المپیک رهبران باید “حمایت از به تعویق افتادن” از توکیو بازی.

“ما می خواهیم USOPC به عنوان یک رهبر در جنبش المپیک برای استفاده از صدای خود را و صحبت کردن برای ورزشکاران” Hinchey نوشت.

ایالات متحده آمریکا شنا بزرگترین فدراسیون ورزشی به تماس برای به تعویق افتادن.

روز جمعه در بیانیه آمد در برابر یک پس زمینه از نصب ناخرسندی در میان ورزشکاران بیش از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس داشتن در آماده سازی خود را برای توکیو است.

چند نام در کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9 بازی اشاره کرد که محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 wreaked ویران با آموزش و رقابت برنامه.

– زندگی “وارونه” –

Hinchey گفت: آمریکا شناگران زندگی بوده است “وارونه” را به عنوان آنها درهم برای پیدا کردن امکانات آموزشی و یا پیکربندی مجدد برنامه.

“هر کس با تجربه غیر قابل تصور اختلالات صرف ماه قبل از بازی های المپیک که به سوال خواستار صحت یک سطح میدان بازی برای همه” Hinchey گفت.

ایالات متحده آمریکا شنا موضع یافت پشتیبانی از باب بومن مربی سابق ستاره المپیک مایکل فلپس که گفت: ورزشکاران بودند که قرار داده شده در معرض خطر به عنوان آنها به دنبال مکان برای آموزش.

“نگرانی من این است که آنها در حال تلاش برای پیدا کردن مکان برای آموزش و کار کردن آن می رود در برابر آنچه که قرار است ما را به انجام به coronavirus” بومن گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “این آنها را وادار به سعی کنید به انجام همه چیز است که بر خلاف ما ملی هدف در حال حاضر.”

سابق آمریکا در المپیک دونده از راه دور کارا Goucher در ضمن متهم المپیک ستاد قرار دادن ملاحظات مالی بالاتر از ورزشکار ایمنی.

“ورزشکاران هستند و انسان آنها بیمار!” Goucher در توییتر نوشت. “به تعویق انداختن, به طوری که آنها می توانید #ShelterAtHome w/o نگرانی در مورد از دست دادن تناسب اندام به رقبا!

“شما در حال از دست دادن هر گونه اعتبار است که شما در مورد مراقبت از سلامتی ورزشکاران! ورزشکاران بیش از پول لطفا!”

این USOPC جمعه در پاسخ به Hinchey نامه در یک بیانیه مشترک از Hirshland و لیون.

“این USOPC کامل و کل همدلی برای ورزشکار جامعه به عنوان آنها را مدیریت وحشتناک استرس و اضطراب ناشی از عدم ایقان در مورد توکیو بازی ها” بیانیه ای گفت:.

“ما درک می کنیم که ورزشکاران باید نگرانی در مورد آموزش مقدماتی و ضد دوپینگ کنترل و که آنها می خواهند شفافیت ارتباطات و وضوح به حد کامل ممکن است.

“این USOPC روشن ساخته است که همه ورزشکاران باید خود قرار داده و بهداشت و سلامتی و سلامتی و سلامتی بیشتر جامعه بالاتر از همه چیز بی سابقه ای در این لحظه.

“در همان زمان و آن را به عنوان مربوط به بازی های ما نیز شنیده می شود از ورزشکاران که می خواهند المپیک و پارالمپیک جامعه می شود بسیار عمدی در مورد مسیر رو به جلو و به اطمینان حاصل شود که ما نمی موعد مقرر در نظر گرفتن هر گونه ورزشکاران فرصت برای رقابت در المپیک و پارالمپیک تا زمانی که ما به وضوح بهتر است.”

Hirshland به خبرنگاران گفت که ورزشکاران نمی شد و به اتفاق آرا به نفع بازی های المپیک که به تعویق افتاد.

“به عنوان متنوع به عنوان ورزشکاران ما هستند بنابراین بیش از حد هستند و دیدگاه های خود را و می افزاید که به این عارضه عامل” Hirshland گفت.

“وجود دارد ورزشکاران در خارج وجود دارد برای آنها این احساس خود را تنها فرصت آخرین شانس خود را. من فکر نمی کنم ما در یک موقعیت که در آن همه ورزشکاران باید به اتفاق آرا نظر است.”

او گفت اضافی سلامت روان منابع که در دسترس ساخته شده به ورزشکاران به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با “اضطراب در بين.”

“ما همه در زندگی با درجه بالایی از عدم اطمینان و عدم شفافیت و ما کاملا امیدواریم که که ما می توانیم به وضوح به عنوان به زودی به عنوان آن را عملی” Hirshland گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>