بیشتر زرد هشدار برای بمبئی, قطعات ماهاراشترا; آی پیش بینی بیشتر باران برای…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پس از دریافت جادوها دوش, Maharashtra پیش بینی شده است برای دریافت مهلت از بارش باران در هفته آینده. این کشور سرمایه مالی بمبئی, دریافت سنگین بارندگی در این هفته با هند هواشناسی اداره صدور ‘زرد’ هشدار نشان می دهد بارش باران های سنگین در مناطق جدا شده در ماهاراشترا از جمله خان و بمبئی.

در آن آب و هوا بولتن IMD پیش بینی های سنگین به متوسط بارندگی در مکان های جدا شده در سراسر Madhya ماهاراشترا امروز در حالی که هیچ هشدار بارش صادر شده است برای فردا و روزهای آینده.

برای روز دوشنبه وزارت آب و هوا پیش بینی کرده است بارش باران های سنگین در مکان های جدا شده در سراسر شمال هند از جمله کشورهای مانند هیماچال پرادش, Uttarakhand و راجستان. سنگین بارندگی زیاد است به احتمال زیاد به ضربه بیهار Sub-هیمالیا بنگال غربی هند آروناچال پرادش آسام و مگالایا.

بخش هایی از Jharkhand لزبين شرق, Madhya Pradesh, Chhattisgarh, آروناچال پرادش, آسام, مگالایا, Nagaland, مانیپور, Mizoram, تریپورا, ساحلی, آندرا پرادش, تامیل نادو تامیل نادو به احتمال زیاد برای دریافت متوسط بارندگی فردا همراه با رگبار و رعد و برق و رعد و برق.

همچنین بخوانید: سیل ستمگري بیهار در آسام; باران باعث landslips در هند

ماهاراشترا است که پیش بینی می شود تا حد زیادی بارش-رایگان در جولای 28 نیز با بسیار سنگین و بارش باران های سنگین شلاق اکثر نقاط در شمال و شمال شرقی هند است. Uttarakhand, Uttar Pradesh, زیر هیمالیا بنگال غربی هند آروناچال پرادش و آسام مگالایا پیش بینی شده شاهد سنگین املا از بارش باران در روز سه شنبه.

بارش باران های سنگین نیز می تواند رخ می دهد در مکان های جدا شده بیش از جامو و کشمیر, Ladakh, هیماچال پرادش, Haryana Chandigarh Bihar, Jharkhand لزبين, Andaman and Nicobar Islands, Nagaland, مانیپور, Mizoram, تریپورا, ساحلی, آندرا پرادش, Telangana و کرالا در جولای 28.

ملی پایتخت شاهد یک طلسم کوتاه از بارش باران در بعد از ظهر یکشنبه است و به احتمال زیاد شاهد بارش باران همراه با رعد و برق و رعد و برق برای سه روز آینده. نور متوسط بارندگی ثبت شد در بخش هایی از اوتار پرادش در حالی که بخش هایی از راجستان شاهد بسیار سنگین و سنگین downpour امروز. یک ‘زرد’ آب و هوا هشدار به صورت رگبار و رعد و برق صادر شده در هیماچال پرادش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>