هیچ جلسات بدون پنجره به عنوان IPL امید محو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

با Covid-19 شیوع ایجاد ویران کردن روز به روز آن را بسیار بعید است که در لیگ برتر هند برگزار می شود این سال است. اگر شده است وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) نوشتن بر روی دیوار است واضح تر با بیش از یک صد تازه موارد گزارش شده در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل Covid-19 نفر در هند در گذشته هزار علامت.

BCCI تا به حال به تعویق افتاد مسابقات از 29 مارس تا آوریل 15. هنوز هم وجود دارد بیش از 15 روز برای رفتن اما IPL تیم استعفا داد و به این احتمال که این رویداد ممکن است لغو این فصل است. شده است وجود دارد هیچ حاکم بر جلسه شورای اسلامی به عنوان به خوبی و با توجه به منابع آنها حتی به دنبال بحث در مورد این موضوع تا به مهلت. دو تیم HT صحبت کردم تایید کرد که هیچ بحث گرفته نشده است.

همچنین بخوانید: روز شما مایل نبود: زمانی که لیگ شروع نمی شود و Dhoni نبود در idiot box در COVID-19 جهان

“به سختی وجود دارد هر پنجره (برای به تعویق افتادن)” گفت: BCCI جمهور Sourav Ganguly. “هیچ چیز بحث شده است. هیچ چیز تغییر کرده است از آنچه که ما تصمیم گرفتیم در 14 مارس در بمبئی هنگامی که ما تصمیم به تعلیق IPL تا 15 آوریل است. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت.”

21-روز ملی مستند آغاز شده است که در هند از آوریل 25 بدان معنی است که هیچ تدارکاتی کار می تواند انجام شود تا مارس 14. اضافه کردن به آن تعلیق ویزا که به معنی وجود دارد که به وضوح در زمانی که بازیکنان خارجی و مربیان و همچنین پخش مقامات می تواند این کشور را وارد کنید. میزبانی مسابقات در حد بعد از آن تاریخ است و در نزدیکی عدم امکان با توجه به تعهدات بین المللی از بازیکنان.

با توجه به گزارش های BCCI را رسما تماس مسابقات پس از دولت هند باعث می شود بعد از اعلام سفر و محدودیت های ویزا.

“حتی اگر مستند به پایان می رسد در مارس 15, ما نیاز به دیدن هنگامی که بازیکن ویزا خواهد بود صادر شده” کسی Vishwanathan Chennai Super Kings, مدیر عامل شرکت گفت.

استرالیا بازیکنان مشارکت در لیگ 2020 به هر حال در شک خود را به دولت تحمیل کرده است ‘سفر نیست’ محدودیت بر شهروندان است. در مجموع 62 بازیکن از خارج از کشور شد و قرار است برای شرکت در این هشت تیم لیگ است.

IPL قرار بود به اصل برگزاری فینال در آوریل 24. در حالی که هیچ دو جانبه سری اصلی هر تیم برنامه ریزی شده بود در کریکت بین المللی شورای آینده تورهای برنامه از هفته اول مارس تا هفته چهارم مارس (بنگلادش قرار بود به بازی ایرلند در ماه مه پایان) وضعیت تغییرات پس از آن.

از هفته اول ماه ژوئن غرب هند و سری لانکا و انگلستان و آفریقای جنوبی بازیکنان را ملی کرده است. هفته سوم نیوزیلند و استرالیا باید تکالیف مربوطه می باشند. همه تیم ها باید قابل توجهی نمایندگی در لیگ.

حتی هند قرار است برای بازی سریلانکا از هفته چهارم از ماه ژوئن به صورت سه ODI و سه-T20 series.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>