‘هیچ ارتباط با هیچ حزب’: شاهین باغ تیرانداز خانواده در میان AAP BJP دوئل

خانواده از 23 سال بازداشت برای شلیک در هوا در نزدیکی شاهین باغ اعتراض سایت در هفته گذشته گفت که آنها لازم نیست که هر گونه ارتباط با این حکم Aam Aadmi Party (AAP) با رد ادعای پلیس دهلی.

معاون کمیسر پلیس (جرم) راجش Deo گفته بود Kapil Gujjar و پدرش Choudhary Gaje سینگ پیوست AAP در سال گذشته در حضور حزب حاکم رهبران ارشد.

Deo گفت: بازیابی عکس از Gujjar را در تلفن همراه به او نشان داد و پدرش با AAP رهبران. او همچنین گفت که این دو باید بستری بودن اعضای AAP.

پلیس ادعا می کنند به تازه مهمات به Bharatiya Janata Party (BJP) که رهبران متهم AAP از “سوء استفاده از جوانان برای سیاسی آن خودخواهی” و “به طور مداوم در تلاش برای تحریک خشونت به آرا”.

AAP در آن ادعا شده بود که آن را یک “توطئه” و “مثال دیگری از BJP کثیف سیاست است.”

Gujjar را رد كرده و رد پلیس ادعا می کنند.

“من هیچ نظری ندارم که در این عکس در حال گردش است. برادرزاده من Kapil تا به حال هیچ ارتباط با هیچ حزب سیاسی و نه هیچ عضو دیگری از خانواده” Fatesh سینگ گفت: با توجه به خبرگزاری PTI.

“برادر من Gaje سینگ (Gujjar پدر) جنگیدند مجمع انتخابات در سال 2008 در یک Bahujan Samaj حزب بلیط و از دست داد. پس از آن هیچ یک از خانواده ما تا به حال هر گونه ارتباط با هر حزب سیاسی” او گفت:.

سینگ همچنین گفت که Gujjar ندارد دوستان در ارتباط با AAP یا هر حزب سیاسی.

پدرش Choudhary Gaje سینگ گفته بود در حالی که صحبت کردن به HT روز یکشنبه که او در اعتراض به 2008 مجمع انتخابات در دهلی نو به عنوان BSP نامزد از Jangpura و 2012 بدن مدنی در انتخابات از Khichripur بخش است.

سینگ گفته بود که او در ارتباط با هر حزب و یا سازمان است.

Gujjar تا به حال شلیک دو گلوله در هوا از یک کشور ساخته شده تپانچه کمتر از 150 متر دور از شاهین باغ اعتراض محل در حدود ساعت 4.30 بعد از ظهر روز شنبه است. او توسط پلیس به عنوان او تلاش برای فرار.

او گرفتار در دوربین گفت: “هیچ جامعه دیگر را می گویند در این کشور است. تنها مسلمانان خواهد شد.”

DCP Deo نام نمی AAP رهبران اما عکس آن که به ظاهر در رسانه های اجتماعی نشان می دهد Gujjar و Gaje سینگ ایستاده با AAP Rajya سبها عضو مجلس سانجی سینگ و حزب Kalkaji مجمع مربوط به حوزه های نامزد آتیشی.

Hindustan Times نمی تواند به طور مستقل تایید صحت تصاویر.

روز شنبه, BJP جمهور JP Nadda دوباره ضربه در Arvind Kejriwal.

“Kejriwalji اگر شما تا به حال کار کرده و آن را به این آمده است. شما اولین تحریک اوباش در جامع و Seelampur… تحریک آتش سوزی و سنگ-pelting در دوستان جدید مستعمره… سپس تظاهرات در شاهین باغ و … ساخته شده خود را آتش کارگر وجود دارد. شما رایت هند را شکست مودی و شاه? او در توییتر.

اعتراض در جنوب دهلی شاهین باغ در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) تبدیل به یک نقطه از مشاجره پیش از دهلی انتخابات در روز شنبه. بی جی پی از جمله نخست وزیر نارندرا و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه را ضربه AAP بیش تظاهرات.

Arvind Kejriwal و AAP را متهم به بی جی پی در حال اجرا یک polarising کمپین در محور شاهین باغ و تلاش برای منحرف کردن توجه از مسائل توسعه.

Gujjar شد نفر دوم آتش سوزی در اعتراض سایت پس از 17 سال از کار اخراج گروهی از آشوبگران در جامع Millia Ismalia و زخمی شدن یک دانش آموز.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر