“نه چپ نه راست’: Tigmanshu Dhulia می گوید هند تنها نیاز حکمرانی خوب

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بالیوود, نویسنده, کارگردان, تهیه کننده, Tigmanshu Dhulia گفت: هند نمی نیاز به هر گونه ایدئولوژی اما تنها حکومت داری خوب در livehindustan.com رویداد– ‘هندوستان Shikhar Samagam’– در لکنو در طول یک پانل بحث و گفتگو در دیدگاه نسل جوان در امور جاری در این کشور در روز شنبه.

“ما نمی نیاز به هر گونه ایدئولوژی فقط حکومت داری خوب به من بگویید که چه ایدئولوژی ژاپن و بلژیک” Tigmanshu گفت و افزود: “ما نیازی سمت چپ ما نیاز نداریم حق”.

Dhulia پر بود از ستایش برای جوانان و گفت: آنها تا به حال به دست آورد ایمان خود را از دست داده آن را در گذشته منجر به اعتراضات در سراسر کشور است.

“من تبدیل شده اند, خوش بینانه, در حال حاضر که من می بینم که افراد جوان در حال بالا بردن صدای خود را علیه دولت” او گفت:, و اضافه کرد که در ابتدا او فکر نسل فعلی بود “خوب تنها برای sipping قهوه و داشتن سرگرم کننده است”.

Tigmanshu به نظر می رسید با اشاره به ضد شهروندی اصلاح قانون تظاهرات رهبری توسط دانشجویان دانشگاه در دهلی نو و دیگر نقاط کشور است.

توضیح او مبارزات خود را با دولت او گفت که او تا به حال تبدیل شدن به “تمایلی به ابراز نظر علیه دولت” ترس او خواهد پرداخت نمی شود برای این کار او انجام داده بود برای Rajya سبها تلویزیون یک دولت تحت کنترل شبکه ملی.

“گذشته دو سال و نیم من برگزار شد به سخنرانی علیه دولت, اما, من صحبت کردن در زمانی که من می توانم آن را هر بیشتر,” او گفت:.

توضیح بیشتر گفت: پرداخت نمی شد برای فیلم ‘دستمال Desh’ او ساخته شده برای شبکه بود که بر اساس Netaji Subash چاندرا بوز و پیروان خود را در “Azaad عقبی Fauz’.

“من شده اند مبارزه (دادخواهی) با دولت برای 2.5 سال است. من تا به حال ساخته شده و چیزی برای دولت بود اما پرداخت نشده است, پس از آن دولت تغییر کرده اما من نمی خواهم به بحث در مورد آن. اجازه دهید بحث در مورد چیز دیگری است,” او گفت:

در بیشتر تلنگر او گفت: “این یک مقدار بزرگ و من مجبور به پرداخت چندین فروشندگان (برای), دوربین, چراغ, که شروع به اعتراض خارج از دفتر خود و اگر پرداخت نشده است, بنابراین من تا به حال به یک وام به آنها پرداخت:” او گفت:, و اضافه کرد که او پرداخت شده است علاقه تومان 2.15 لاخ برای بیش از دو سال گذشته من پرداخت نشده است.”

وقتی پرسید که آیا او معتقد است که دولت مسدود شده خود را حق به دلیل انتقاد او گفت: “من احساس می کنم که شاید آن را نیز به انجام این کار با کار من کار من بود, حقیقت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>