‘هیچ حادثه شورش در دهلی نو پس از مارس 25’: Amit Shah در Lok سبها

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

صفحه اصلی وزیر آمیت شاه در پاسخ خود در دهلی شورش در Lok سبها در روز چهارشنبه, به نام خشونت “تاسف” و پرداخت ادای احترام به کسانی که جانشان را از دست دادند در این حادثه که روز 25 فوریه.

“من پرداخت ادای احترام به تمام کسانی که جان خود را از دست در شورش در دهلی نو و گسترش تسلیت خود را به خانواده های عزادار,” آمیت شاه گفت.

او در پاسخ به شاه گفت که هیچ حادثه شورش صورت گرفت پس از فوریه 25th, خشونت در دهلی نو.

“من می خواهم به جای ثبت است که پس از 25 فوریه هیچ حادثه شورش صورت گرفت. شده اند وجود دارد تلاش برای politicise این شورش” شاه گفت: در پاسخ خود در Lok سبها.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘دهلی جمعی شورش پروب نشان از یک توطئه’: Amit Shah در Lok سبها

چند سوال مطرح شد در برابر پلیس دهلی نقش در خشونت است. مصرف آگاه است که شاه در دفاع از پلیس دهلی گفت که نیروی بر روی زمین بود و شامل شورش در عرض 36 ساعت است.

“سوال خواسته شده است در مورد آنچه که پلیس دهلی انجام شد. پلیس بر روی زمین بودند و سپس پلیس را نیز پروب و ارائه گزارش در روزهای آینده. من می خواهم به ستایش پلیس دهلی برای اجازه دادن به شورش به گسترش به مناطق دیگر” آمیت شاه گفت.

“پلیس شامل شورش در عرض 36 ساعت است.”

در حالی که آمیت شاه بود در پاسخ به Lok سبها کنگره وزرای راه می رفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>