هیچ ایده آل ‘ راه حل برای ویروس-تهدید توکیو بازی های المپیک – المپیک

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کمیته بین المللی المپیک اذعان شنبه وجود دارد “ایده آل” راه حل برای برگزاری این تابستان توکیو بازی های المپیک به عنوان کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب جهان است.

“این یک وضعیت استثنایی استثنایی که نیاز به راه حل های” یک سخنگوی کمیته بین المللی المپیک گفت: پس از انتقاد از ورزشکاران بالا که آنها مجبور به گرفتن خطرات بهداشتی باید از تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9 بازی پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده در طول COVID-19 شیوع.

“کمیته بین المللی المپیک متعهد به پیدا کردن یک راه حل با کمترین تاثیر منفی را برای ورزشکاران در حالی که حفاظت از یکپارچگی از رقابت و ورزشکاران سلامت.

“هیچ راه حل ایده آل خواهد بود در این وضعیت این است که چرا ما در حال شمارش در مسئولیت و همبستگی ورزشکاران است.”

زودتر المپیک پرش با نیزه قهرمان کاترینا Stefanidi و heptathlete کاتارینا جانسون-تامپسون هر دو ابراز نگرانی پس از المپیک گفت: آن را “کاملا متعهد” در حال اجرا بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده از جولای 24.

“کمیته بین المللی المپیک می خواهد ما را به خطر می اندازند سلامت ما سلامت خانواده و بهداشت عمومی برای آموزش هر روز؟” Stefanidi توییتی.

“شما با قرار دادن ما در معرض خطر در حال حاضر امروز در 4 ماه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>