هیچ تضمینی وجود ندارد حتی برای 2021 بازی می گوید: توکیو بازی مدیر عامل شرکت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

توکیو بازی رئیس اجرایی گفت که او نمی تواند تضمین نماید اگر به بازی های المپیک شده اند که به تعویق افتاد, یک سال در پی COVID-10 گیر برگزار خواهد شد 2021. بازی های المپیک در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد و از تاریخ 24 تا 9 اوت این سال است. اما خرید اینترنتی از شیوع جهانی این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به کمیته بین المللی المپیک (IOC) در نهایت اعلام کرد که توکیو بازی در حال حاضر خواهد شد از 23 جولای تا آگوست 8, 2021.

کمیته سازماندهی توکیو مدیر عامل Toshiro Muto صحبت از طریق یک مترجم در یک کنفرانس خبری انجام شده از راه دور در روز جمعه گفت: این غیر ممکن است برای پیش بینی که در آن جهان خواهد بود با COVID-19 همه گیر در جولای 2021 زمانی که بازی بودند موکول به آغاز خواهد شد.

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد باشد قادر به گفتن آن است که اگر ممکن است رفتن به آن را تحت کنترل بعدی جولای یا نه” Muto گفت. “ما قطعا در یک موقعیت به شما یک پاسخ روشن است.” “ما را ساخته اند این تصمیم برای به تعویق انداختن بازی ، بنابراین این بدان معنی است که همه ما می توانید انجام دهید این است که کار سخت برای آماده شدن برای بازی.”

“ما صمیمانه امیدواریم که در سال آینده انسان را مدیریت برای غلبه بر coronavirus بحران,” او اضافه شده است. وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه های جایگزین در مورد موکول بازی نمی توان برگزار شد گفت: “به جای فکر کردن در مورد جایگزین برنامه … انسان باید گرد هم آوردن همه از آن فن آوری و حکمت به کار سخت به طوری که آنها می تواند به توسعه درمان, دارو و واکسن.”

ژاپن شینزو آبه در حال حاضر صادر اضطراری اعلام و به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که تاکنون جان هزاران نفر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>