به تعویق افتادن توکیو بازی پرتاب کرده است که سازمان های ورزشی را تشکیل می دهند که ستون فقرات تیم المپیک ایالات متحده به بحران است. حداقل یکی در حال حاضر شروع به اخراج و دیگران از جان گذشته برای ماندن حلال. برخی از آنها در انتظار یک رکود بزرگ در حق عضویت, در حالی که دیگران در حال وضعیتی وخیم از رویداد لغو در مجموع بیش از 8000 در تمام رشته های ورزشی است.

یک پایگاه داده تجزیه و تحلیل توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد ترکیب پیش بینی ضرر و زیان بیش از $121 میلیون درآمد در بین ماه های فوریه و ژوئن برای 43 از 50 ملی حاکم بر بدن است که در پاسخ به یک نظرسنجی از NGB شورای اسلامی در پی coronavirus بحران است.

به همان اندازه یا بیشتر به عنوان ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک, کمیته, که در خدمت به عنوان یک چتر تنظیم کننده از کشور های ورزشی المپیک, این NGBs که ارائه کمک های مالی و حمایت های دیگر برای ورزشکاران به دنبال رویاهای خود در المپیک و دیگر نخبگان سطح. حدود 80 درصد از نمونه NGB بودجه می رود به سمت حمایت از ورزشکاران است.

و نه از جمله ایالات متحده Tennis Association — یک پرت به دلیل درآمد عظیم تولید آن از ایالات متحده باز این NGBs یک ترکیب درآمد سالانه در حدود 685 میلیون دلار. مقایسه NFL و NBA هر صریحی در حدود 8 میلیارد دلار طی آن آخرین اتمام فصل. نیمی از NGBs کمی بیشتر از کارشناسی ارشد-و-پاپ عملیات کار با کارکنان و درآمد بیش از 5 میلیون دلار در سال است.

این USOPC که ارسال پول کمک های مالی به فردی NGBs به لحن حدود 65 میلیون نفر در سال 2018 نیز در قلمرو ناشناخته. به تعویق افتادن بازی های المپیک نیروهای فدراسیون برای جبران کمبود نزدیک به 200 میلیون دلار بدون NBC پرداخت می آید که در المپیک سال است.

این USOPC شکست با عمل های اخیر با در نظر گرفتن بیمه در مقابل که ممکن است از دست دادن به جای تصمیم گیری به خود مطمئن شویم. برخی از کمبود رود که از صندوق وقف ایجاد شده از مازاد از سال 1984 لا المپیک.

این USOPC می گوید: ضرر و زیان در سراسر آمریکا ورزش می تواند طیف وسیعی از $600 میلیون به 800 میلیون دلار. بخش زیادی از این ضرر و زیان را می توان جبران اگر بازی رفتن به جلو به عنوان انتظار می رود در سال 2021. اما ماندن مالی سالم تا زمانی که زمان داده شده برای برخی از آسیب پذیر تر NGBs.

“من شنیده ام کسی می گویند خود را NGB خود را که قرار بود برای رفتن از کسب و کار” گفت: حداکثر کاب رئیس جمهور ایالات متحده بیاتلون که دو برابر به عنوان رهبر USOPC را NGB شورای. “اما وجود دارد بسیار کمی بافر برای جذب هر گونه از دست دادن درآمد برای یک NGB. “سلام به همه اجرا بر روی یک درآمد و هزینه و تعداد بسیار زیادی در این راه صرفه جویی است.” در حال حاضر ایالات متحده آمریکا, دوچرخه سواری, اواسط اندازه NGB تقریبی سالانه درآمد حاصل از $15 میلیون گذاشته شدن هشت نفر از آن 70 نفر پرسنل است. و ایالات متحده آمریکا راگبی وجود داشته است که در حدود 14 میلیون دلار درآمد از طریق 2017 شد و در حال حاضر teetering و می تواند نزدیک شدن و نزدیک به ورشکستگی با اضافه قطعیت المپیک به تعویق افتادن به ارمغان آورده است.

بسیاری از NGBs مانند دوچرخه سواری در حال رویداد محور متکی بر پول نقد به ارمغان آورد زمانی که مردم برای ثبت نام, محلی و ملی مسابقات که آنها تحریم. دیگران از جمله ایالات متحده آمریکا شنا, خود سهم شیر از بودجه از عضویت که در حال بدست گرفتن یک ضربه امکانات در سراسر کشور نزدیک در دستور دولت و دولت های محلی.

“ما به عنوان یک NGB را احساس می کنید آن را پاییز آینده در هنگام عضویت در شروع نورد در. که کمبود می تواند تاثیر عمیقی گفت:” ایالات متحده آمریکا شنا تیم Hinchey. “ما می تواند به غلبه بر بسیاری از این چیزهایی که من فکر می کنم اگر همه می آید به حالت عادی بازگشت. اما ما باید صبر کنید و ببینید که مانند هر کس دیگری.” تنها رویداد است که باعث می شود پول برای شنا کردن است و خود در مسابقات المپیک که همچنین یک منبع درآمد قابل توجهی برای پیگیری ژیمناستیک و ورزش های دیگر که ارسال تیم های بزرگ. تمام شده است به تعویق افتاد, به موکول زمانی که کمیته بین المللی المپیک مجموعه یک تاریخ جدید برای بازی های المپیک در سال 2021.

این USOPC به تازگی با ارسال نامه ای به کنگره, درخواست 200 میلیون دلار را شامل می شود در $2 تریلیون coronavirus امداد بسته است که از طریق تصویب مجلس نمایندگان در روز جمعه. پول را که بود مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از حدود 2500 ورزشکاران و به کمک NGBs که در مجموع حدود 4500 کارمند تمام وقت.

که درخواست نبود اعطا — دولت فدرال دارای سابقه ای طولانی در ارائه کمک های مالی به المپیک — هر چند کاب گفت: او را تشویق کرد که نه برای سود کسب و کار مانند NGBs مجاز به درخواست برای وام به عنوان بخشی از بسته محرک اقتصادی را $349 میلیارد “چک Protection Program.” Hinchey گفت: او را مستقیم برخی از تلاش شنا باشگاه نیز به دنبال رهایی از این برنامه وام.

آنچه روشن به کاب است که بدون کمک بیشتر اخراج می تواند قریب الوقوع در برخی از NGBs در حالی که دیگران رنج می برند در راه است که گسترده عمومی ممکن است به رسمیت نمی شناسد حق دور. بدون درآمد تا آنجا به حمایت گسترده تر نوار مربیگری و برنامه های آموزشی می گویند هیچ چیز از تجهیزات و دولت از هنر و امکانات آموزش برخی از ورزش’ خطوط لوله ممکن است رنج می برند.

“ورزشکاران دریافت پشتیبانی در حال حاضر به دست آورده اند که بهترین بودن در کشور” کاب گفت. “اما آن است که نسل بعدی از ورزشکاران و تمام NGBs تکیه می کنند که نسل بعدی این گروه که بسیاری نهفته است.” (AP) در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im