هیچ بحران سوخت در هند; اندازه کافی سهام از بنزین LPG در دسترس به آخرین مستند: IOC

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده: مارس 29, 2020 12:40:25 pm

No fuel crisis in India; enough stock of petrol, diesel, LPG available to last lockdown: IOC هند به اندازه کافی بنزین و گاز (LPG) در سهام به آخرین راه فراتر از سه هفته در سراسر کشور مستند به تمام گیاهان و تامین مکان به طور کامل عملیاتی هستند. (بازنمودی تصویر)

هند در جهان سوم بزرگترین مصرف کننده انرژی به اندازه کافی بنزین و گاز (LPG) در سهام به آخرین راه فراتر از سه هفته در سراسر کشور مستند به تمام گیاهان و تامین مکان به طور کامل عملیاتی هندی نفت پارسیان (IOC) رئیس Sanjiv سینگ گفت.

سینگ که در ادامه به نظارت بر ماموت عملیات اطمینان حاصل کرد که سوخت می رسد هر گوشه و گوشه ای با وجود سوگ پدرش در روز 21-day مستند اعلام شد, گفت: هیچ کمبود وجود دارد از هر سوخت در کشور و مشتریان نباید متوسل به وحشت رزرو LPG پر کردن مجدد.

“ما باید نقشه برداری تقاضا برای تمام سوخت برای کل مارس و فراتر از آن. ما باید پالایشگاه های عامل در سطح به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا است. علاوه بر همه انبوه سازی نقاط LPG distributorships و بنزین پمپ های عملکرد به طور معمول. کاملا وجود دارد هیچ کمبود از هر سوخت,” او گفت: PTI.

این مستند در سراسر کشور است که بسته کسب و کار به حالت تعلیق پروازها متوقف شد, قطار آورده و تقریبا کل فضایی حرکت به توقف نهفته است تقاضای سوخت با بنزین و دیزل و حمل و نقل هوایی توربین سوخت (ع) نشان از رشد منفی (degrowth و یا سقوط در تقاضا).

با اکثر ماشین و دو چرخ رفتن جاده بنزین تقاضا کاهش یافته است توسط 8 درصد در ماه مارس در حالی که دیزل تقاضا شده است از 16 درصد است. ع تقاضا کاهش یافته است 20 درصد است.

“LPG مصرف با این حال همچنان به رشد می کنند و ما در حال سرویس دهی به تمام مشتریان,” او گفت:, و اضافه کرد دوباره پر کردن تقاضا را دیدم بیش از 200 درصد پرش به عنوان مستند اعلام شد.

پر کردن مجدد به دنبال یک نتیجه از وحشت به عنوان رزرو در شرایطی طاقت فرسا موجود بسیاری از می تواند تحویل جدید, سیلندر, او گفت:, و اضافه کرد حتی مشتریان با دو سیلندر ارتباطات دستور داده بود برای پر کردن مجدد بدون طاقت فرسا حتی یک سیلندر.

“کاملا وجود دارد بدون نیاز به وحشت رزرو. ما به اندازه کافی سهام برای دیدار با تمام تقاضا,” او گفت:.

“هنگامی که یک مشتری تفریحی به وحشت رزرو آن قرار می دهد فشار غیر ضروری بر روی سیستم به عنوان مورد نیاز است که بلافاصله پس از انتقال به بسته بندی مایعات جایگزین مکان های که اضافی پر کردن مجدد حمل و نقل آن را به صورت فله به محل و بعد به توزیع.

“توزیع کنندگان در حال حاضر استفاده از کشیده تحویل پسران به صورت فیزیکی تحویل سیلندر به خانه مشتری تنها به بازگشت با پر سیلندر به عنوان مشتری خودداری از تحویل زیرا آنهایی که موجود نشده بود خسته است.”

سینگ گفت: با توجه به کاهش تقاضای سوخت مایع پالایشگاه اجرا-نرخ را کاهش داد توسط 25-30 درصد – معنی آنها تولید تا 30 درصد کمتر از همه سوخت بنزین و دیزل ع, نفتا و گاز مایع.

هر بشکه نفت خام در هنگام پردازش تولید یک درصد خاصی از بنزین و دیزل و نفت سفید/ع و LPG. پس پایین تر پردازش نفت خام را در نتیجه کاهش تولید تمام سوخت.

“برای جبران کمبود گاز مایع تولید ما گره خورده است تا برای واردات به دیدار با نیاز کل مارس” او گفت:. “ما باید نقشه برداری مورد نیاز گاز مایع برای تمام مارس از جمله تقاضای اضافی است که خواهد آمد از دولت اعلام رایگان پخت و پز گاز برای سه ماه به بیش از 8 کرور Pradhan Mantri Ujjwala Yojana ذینفع.”

در مارس 26, دولت اعلام کرد که یک تومان 1.7 لاخ کرور بسته برای مقابله با مشکلات ناشی از این مستند. این درگیر دادن رایگان foodgrain و 3 سیلندر گاز مایع در طی آوریل تا ژوئن به فقیر.

“ما ممکن است نیاز 850,000 تن اضافی LPG و ما گره خورده است تا واردات برای همه آن” سینگ گفت.

“به مستند یک موفقیت LPG کلیدی است که بدون سوخت برای پخت و پز مردم نمی خواهد در خانه بمانند. بنابراین ما ساخته شده اند کافی ترتیبات آن را در دسترس,” او گفت:.

کمیته بین المللی المپیک منابع نزدیک به نیمی از 27.59 کرور فعال LPG مشتریان.

“پایانه ها و مخازن LPG distributorships و ایستگاه های سوخت به خوبی مواجه نگردند. مشتریان توصیه به وحشت و یا توسل به احتکار و وحشت-خرید و یا بازدید از نمایشگاه و godowns خود LPG distributorships برای به دست آوردن refills,” او گفت:.

گذشته از 10 روز بین المللی المپیک ارائه شده است به طور متوسط 25 لاخ سیلندر هر روز به درب خانه از مشتریان آن است. تمام دولتی سوخت خرده فروشان هم تحویل حدود 52 لاخ پر کردن مجدد در سراسر کشور است.

تمام 119 سوخت حمل و نقل هوایی ایستگاه بین المللی المپیک در سراسر کشور عامل با استحکام مطلوب و تمام اقدامات احتیاطی برای دیدار با سوخت حمل و نقل هوایی (ع) نیازهای دفاع, هواپیما, پروازهای باری و پزشکی آمبولانس.

سینگ گفت: با وجود چالش های مطرح شده توسط Covid-19 مستند کمیته بین المللی المپیک به طور کامل بشود به حفظ صاف عرضه فرآورده های نفتی به مشتریان خود است. این شرکت در محل قرار داده قوی طرح های نفتی جنبش و سهام در upcountry مکان.

حتی در صورت محدود حرکت افراد و وسایل نقلیه کمیته بین المللی المپیک است و حصول اطمینان از بارگیری بنزین و LPG در آن انبوه سازی/توزیع نقاط با بهینه سازی نیروی انسانی است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>