هیچ قطره ای در شدت ما به عنوان آماده سازی برای بازی های المپیک در میان مستند می گوید Savita

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

زنان هند, هاکی, دروازه بان تیم Savita Punia معتقد است این مهم است که برای این تیم به نگاه مثبت به منظور اقامت انگیزه در میان COVID-19 بحران که کشور در حال حاضر مبارزه با. به دلیل شیوع کروناویروس های توکیو بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد, یک سال و در حال حاضر برنامه ریزی شده برگزار می شود در تابستان 2021.

زنان هاکی تیم معتقد است به تعویق افتادن است و نه با توجه به آنها این فرصت را به بهبود بازی خود را و ماندن بیشتر متمرکز بر هدف خود را از ساخت یک تریبون در پایان توکیو بازی. “ما خوشحال هستند که ما باید یک سال برای آماده سازی برای بازی های المپیک است. من فکر نمی کنم یک سال زمان زیادی برای چنین مسابقات” Savita گفت.

“ما انجام شده است و برای دو سال گذشته و ما خوشحال با راه تیم ما پیشرفت کرده است. ما را حفظ خواهد کرد و هدف این است که برای پایان چهار صفحه در بازی های المپیک,” او اضافه شده است. این تیم در حال حاضر قرار داده شده در ورزشی اقتدار هند (SAI) مرکز در بنگلور و بازیکنان در حال کار بر روی تناسب اندام خود را و مهارت های دیگر.

“ما قادر به انجام هاکی جلسات اما ما در حال انجام تمرینات مانند فردی در حال اجرا جلسات و وزن بدن تمرینات. این خوب است که ما در SAI مرکز و نه در صفحه اصلی پس ما می توانیم با استفاده از امکانات. “ما در انجام تمرینات به صورت جداگانه با توجه به برنامه های آموزشی به ما داده و ما نیز باید یکی در یکی از جلسات با کارکنان پشتیبانی ما.

“این یک زمان دشوار برای همه و نه فقط ما بازیکنان هاکی. این مهم است که به نگاه مثبت در برابر چنین به ماندن با انگیزه,” او اضافه شده است.

29 سال بیشتر اصرار داشت که حتی بدون هر گونه هاکی عمل آنها با همان تعهد مانند آنها اگر المپیک برگزار شد در این سال تحت شرایط عادی است.

“وجود دارد نه مقدار زمان باقی مانده برای بازی های المپیک است. ما نمی خواهد می دانم زمانی که یک سال را منتقل می کند. بنابراین ما هنوز هم در حال آموزش با همان فداکاری مثل ما که اگر بازی های المپیک به میزبانی این سال,” او گفت:.

“ما نمی دانیم که این وضعیت تبدیل خواهد شد بهتر است ما فقط می توانیم دعا کنیم که همه چیز را می شود خوب به زودی. “ما در مورد برنامه ما برای بعد از 15 ماه و ما هنوز تمرکز بر بازی های المپیک است. ما با انگیزه و متمرکز در quadrennial رویداد,” او اضافه شده است.

هند دروازه بان نیز توصیه مردم به ماندن در خانه و به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط دولت به منظور جلوگیری از گسترش رمان coronavirus.

“مراقبت از خود و خانواده خود را. به عنوان بسیاری از مردم ممکن است به این وضعیت به آرامی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>