هیچ سند جمع آوری شده در طول NPR به روز رسانی: دولت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 18, 2020 6:58:48 pm

National Population Register, npr exercise, national register of citizens, Union minister Nityanand Rai, npr 2020, caa, india news, indian express هدف از به روز رسانی NPR است که برای ایجاد یک جامع هویت پایگاه داده از هر معمول ساکن در کشور است. (بازنمودی)

هیچ سند وصول خواهد شد از هر کسی در طول ورزش به اجرا می شود برای به روز رسانی جمعیت ملی ثبت نام, اتحادیه وزیر Nityanand Rai گفت: در روز چهارشنبه. رای نیز گفت: در Rajya سبها که تا به حال دولت مرکزی گرفته نمی شود هر گونه تصمیم گیری برای آماده سازی ملی ثبت نام از شهروندان هند (NRIC) در سطح ملی است.

“هیچ سند جمع آوری می شود در طول updation از NPR سال 2020” رای اتحادیه وزیر از دولت برای خانه, گفت: پاسخ به یک پرسش کتبی. این NPR داده های جمع آوری خواهد شد همراه با خانه-لیست فاز سرشماری انجام می شود و از 1 آوریل تا سپتامبر 30.

پنجاب کرالا, West Bengal, Rajasthan, Madhya Pradesh, Chhattisgarh برخی از غیر BJP حکومت متحده که باید دغدغه در مورد NPR و انتقادی نسبت به ورزش است. هدف از به روز رسانی NPR است که برای ایجاد یک جامع هویت پایگاه داده از هر معمول ساکن در کشور است. پایگاه داده شامل اطلاعات دموگرافيک و بیومتریک خاص.

اطلاع رسانی برای خانه-لیست فاز سرشماری و NPR ورزش آمد به تازگی در میان گزارش باشگاه خبرنگاران به ستیز تابعیت متمم قانون (CAA). داده ها برای NPR گذشته جمع آوری شده در سال 2010 همراه با خانه-لیست مرحله از سرشماری سال 2011. Updation از این داده ها انجام شد و در سال 2015 با انجام درب-به-درب نظرسنجی.

در حالی که به روز رسانی ثبت نام در سال 2015 دولت خواسته جزئیات مانند Aadhaar و شماره تلفن همراه. در این زمان اطلاعات مربوط به گواهینامه رانندگی و کارت شناسایی رای دهندگان نیز ممکن است جمع آوری شده در انتخابات گفت:, و اضافه کرد که پان جزئیات کارت خواهد شد جمع آوری نمی شود به عنوان بخشی از این ورزش است. سوالات مربوط به جای پدر و مادر تولد به صورت داوطلبانه برای پاسخ به دولت گفته بود.

برای NPR معمول مقیم تعریف شده است به عنوان کسی که اقامت در یک منطقه محلی برای شش ماه گذشته یا بیشتر و یا کسی که قصد اقامت در آن منطقه برای شش ماه آینده. قانون اجباری به دنبال ثبت نام هر شهروند هند و صدور کارت هویت ملی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>