‘هیچ مرگ و میر در خانه انزوا در 10 روز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت دهلی نو در روز شنبه گفت: آن خانه انزوا مدل Covid-19 بيمار تا حد زیادی موفق با گزارش مرگ و میر در میان کسانی که دوره نقاهت را در خانه در 10 روز گذشته.

داده های ارائه شده توسط دولت نیز ارائه شده قبل از وزیر, Arvind Kejriwal, توسط وزارت بهداشت در روز جمعه نشان داد که تعداد Covid-19 مرگ و میر در دهلی نو کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته. دهلی نرخ مرگ و میر نیز کاهش یافته و از 3.64% (قبل از 24 ژوئن) به 3.02% (بین 24 ژوئن و جولای 8).

با توجه به چهار بولتن 34 نفر در یک روز است که کمترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در یک روز در یک ماه. تعداد Covid-19 نفر در پایتخت در حال حاضر در 110,921 که شامل 87,692 بهبود و 3,334 مرگ و میر.

در طول دو هفته بین 24 ژوئن و جولای 8, 691 نفر از Covid-19 در دهلی نو (به طور متوسط 46 مرگ و میر در هر روز) ، روزانه بهداشت گزارش بولتن 93 تازه مرگ و میر در یک روز در ژوئن 16—بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز در دهلی نو است.

در حالی که به اشتراک گذاری داده ها, دولت, اما, انجام نمی دهد تعداد Covid-19 مرگ و میر در دهلی نو بر اساس سنین مرحوم افراد. این طبقه بندی از مرگ و میر بر اساس co-morbidities و غیر co-morbidities نیز در دسترس نیست زمانی که این گزارش واصل شد.

“از 691 مرگ و میر که صورت گرفت طی دو هفته گذشته تنها هفت مرگ در محل خانه جداسازی (بین ماه های ژوئن 24 و 30 ژوئن). نه تنها بیمار در خانه انزوا درگذشت و در ماه جولای. ما می توانیم این ویژگی را به وزیر تصمیم به توزیع صترلزرس به تمام بیماران در خانه انزوا. استفاده از این oximeters هشدار به بیماران از کاهش سطح اکسیژن است که یک علامت اولیه رو به وخامت سلامت” خواندن بیانیه دولت.

گزارش تهیه شده توسط وزارت بهداشت همچنین اعلام کرد که دهلی نو به طور کلی مرگ و میر در ماه ژوئن به پایین آمد به 3.02% از 3.64%. آن را اظهار داشت که در طول این دو هفته تاخیر در بیمارستان بستری شد علت مرگ 28 Covid-19 بيمار. از 691 مرگ 505 بيمار در بیماری جدی در هنگام بستری در بیمارستان. از 505 بيمار 291 شد و در حال حاضر در یک بیمارستان در زمان خود نتایج آزمون بیرون آمد مقامات دولتی گفت.

یک مشاور رسانه ای رئیس جمهوری گفت که 15 درصد از 691 مرگ و میر صورت گرفت در طول 48 ساعت اول بستری در بیمارستان در حالی که در سراسر کشور 45 درصد مرگ و میر در هند است و باید در این قاب زمان.

“یکی از دلایل کاهش مرگ و میر است که وضعیت متوسط بیماران نیست تبدیل شدید به دلیل پلاسما درمانی است. این درمان به نظر می رسد که مطلوب نتایج اولیه. این بیشتر می تواند به پایین آوردن میزان مرگ و میر در دهلی نو” یک مقام دولتی گفت.

روز جمعه Kejriwal رهبری یک بررسی در جلسه به بحث در مورد چه اقداماتی باید انجام شود تا علاوه بر کاهش مرگ و میر.

“از آنجا که در حال حاضر تقریبا تمام مرگ و میر در حال وقوع در بیمارستان و نه در صفحه اصلی جداسازی آن احساس شد که سیستم در هر بیمارستان نیاز به بررسی در جزئیات. CM خواسته است تا نسبت مرگ و میر به تعداد بيماران ترخيص شده در هر بیمارستان” CM شدهاند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>