هیچ سازشی بر پزشکان ایمنی: ساعت مودی در فرمان برای سلامت کارگران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه مورد ستایش قرار داد فرمان برای محافظت از پزشکان و بهداشت و درمان کارگران و گفت: “برای اطمینان از ایمنی حرفه ای ما است.”

“اپیدمی بیماری ها (اصلاحیه) فرمان 2020 آشکار تعهد ما برای محافظت از هر کارگران بهداشت و درمان است که شجاعانه مبارزه COVID-19 خط مقدم. آن را برای اطمینان از ایمنی حرفه ای ما است. می تواند وجود دارد هیچ سازشی بر خود ایمنی” ساعت مودی توییتی در مدت کوتاهی دولت اعلام کرد فرمان.

نخست وزیر تا به حال چندین بار در چند هفته گذشته هشدار داد مردم در برابر رفتار نادرست با متخصصان پزشکی هستند که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور است.

فرمان اجازه می دهد تا به صورت دقیق مجازات برای حمله به 7 سال حبس و یا مجازات به Rs 5 لاخ. چند متحده مانند Odisha, Uttar Pradesh و Madhya Pradesh باید استناد امنیت ملی قانون و مقررات از قانون مجازات اسلامی را به اقدام در برابر کسانی که حمله به پزشکان.

بیش از چند هفته گذشته تعدادی از پزشکان و کارکنان بهداشتی در نقاط مختلف کشور مواجه شده اند حملات در این دوره از وظایف خود را که اغلب از طریق بستگان و همسایگان از افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19.

در بسیاری از مکان های پزشکان و پرستاران شده اند مورد آزار و اذیت توسط صاحبخانه که باید از آنها خواست تا خود را تخلیه تسهیلات برای ترس که آنها می تواند گسترش عفونت است.

تعدادی از پزشکان انجمن بارها و بارها از دولت خواسته را در یک قانون به حمله به متخصصان پزشکی غیر bailable جرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>