هیچ جامعه انتقال Covid-19 در هند, تصادفی, تست منفی: ICMR

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هیچ شواهدی از جامعه انتقال عفونت کروناویروس در هند به عنوان نمونه جمع آوری شده به صورت تصادفی برای بررسی گسترش Covid-19 بیماری باید آزمایش منفی شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مدیر کل Balram Bhargava گفت: در روز پنج شنبه.

“همه نمونه های تصادفی که ما تست شده به صورت شدید و عفونت های حاد تنفسی در حال منفی برای Covid-19. این نشان می دهد هیچ جامعه انتقال در هند هنوز” Bhargava گفت.

هند تا کنون ثبت نام سه کشته و 166 موارد مثبت.

 

جامعه انتقال می گیرد وقتی که یک فرد آزمایش مثبت برای این بیماری اما پزشکان قادر به ردیابی منبع عفونت است. آن را نشان می دهد تشخیص داده نشده و اغلب افراد بدون علامت هستند و ندانسته باعث عفونت است که باعث می شود آن را دشوار برای شکستن زنجیره انتقال.

ICMR انجام شده است جامعه نظارت با بلند کردن نمونه های تصادفی از بخش مراقبت های ويژه (ICU) در بيماران مبتلا به درد شدید عفونت های تنفسی حاد (ساری) از جمله ذات الریه شدید. این نمونه های گرفته شده از افراد با سفر در تاریخ و یا تماس با یک بیمار مثبت.

همه 826 نمونه های جمع آوری شده از مارس 15 بازگشته اند منفی برای Covid-19, ICMR در بیانیه ای گفت. با این وجود ICMR تصمیم گرفته است بیشتر به مقیاس تصادفی تست Bhargava گفت.

“ICMR شده است از نزدیک نظارت بر حضور جامعه انتقال در کشور است. از فوریه 15, ICMR آغاز نگهبان نظارت برای تشخیص جامعه انتقال Covid-19. نظارت سایت کوچک شده است تا از 16 سایت تا Feb 29, 2020, به 51 سایت توسط مارس 15 سال 2020” را ICMR بیانیه ای گفت:.

بدن را به تمرکز بر روی تقویت نظارت در 18 ایالت از جایی که موارد مثبت گزارش شده به خصوص در ماهاراشترا و کرالا که گزارش حداکثر موارد است.

 

یک بخش از کارشناسان می گوید: حجم نمونه بیش از حد کوچک است که جامعه انتقال آغاز شد و در هند دو-سه هفته پیش بود.

با توجه به ICMR هند است که هنوز هم در مرحله دوم از این بیماری است. وجود دارد چهار مرحله اصلی بیماری شیوع. مرحله من معمولا هنگامی که موارد وارد شده و نه محلی از مبدا. مرحله دوم زمانی است که وجود دارد این است که انتقال محلی که به معنی یک بخش از مردم تست مثبت را در تماس با یک بیمار مثبت داشتن یک سفر تاریخ است. مرحله سوم این است که جامعه انتقال است. مرحله چهارم این است که یک بیماری وجود دارد که چند خوشه از عفونت است.

“ورزش از آزمایش تصادفی است که برای ایجاد شواهد از جامعه انتقال گفت:” دکتر Nivedita Gupta, دانشمند, ICMR. با توجه به Gupta,یک نمونه از بازگشت مثبت به آن معنا است که عفونت را در بر داشت راه خود را به جامعه. که برای تغییر در این بیماری کنترل استراتژی, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>